کد خبر: 261672 A

روحانی در دیدار نوروزی با جانبازان مرکز توانبخشی امام خمینی(ره):

ایلنا: رئیس‌جمهور در نخستین ساعات آغازین نوروز سال ۱۳۹۴ با حضور در مرکز توانبخشی جانبازان امام خمینی (ره) ، با جانبازان بستری در این مرکز دیدار و فرا رسیدن سال نو را به آنان تبریک گفت.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی رئیس‌جمهور در نخستین ساعات آغازین نوروز سال ۱۳۹۴ با حضور در مرکز توانبخشی جانبازان امام خمینی (ره)، با جانبازان بستری در این مرکز دیدار و فرا رسیدن سال نو را به آنان تبریک گفت.

حجت‌الاسلام حسن روحانی که پیش از حضور در این مرکز، با سالمندان آسایشگاه پارسایان تهران نیز دیدار و گفت‌وگو کرده بود، در جریان دیدار خود با جانبازان مرکز توانبخشی امام خمینی(ره)، در فضایی صمیمی به گفت‌وگو و احوالپرسی ایشان پرداخت و برای همه آنان در سایه ائمه معصومین(ع) و بویژه حضرت فاطمه(س) سال خوبی را آرزو کرد.

رئیس‌جمهوری در دیدار با این جانبازان ۸ سال دفاع مقدس که جملگی از جانبازان قطع نخاعی بالای ۷۰ درصد بودند، خطاب به آنان اظهار داشت: شما همواره برای ما مایه افتخار بوده‌اید و به ما درس فداکاری، استقامت و صبر داده اید.

جانبازان حاضر در مرکز توانبخشی امام خمینی(ره) نیز با ابراز شادمانی از این دیدار، درگذشت مادر رئیس جمهوری را به ایشان تسلیت گفتند.

حسن روحانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر