کد خبر: 262672 A

امیر اسماعیلی در بازدید از گروه پدافند هوایی فردو :

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) از مواضع گسترش‌یافته موشکی، توپخانه‌ای، راداری و اپتیکی گروه پدافند هوایی حضرت معصومه(س) در فردو بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) از مواضع گسترش یافته موشکی، توپخانه ای، راداری و اپتیکی گروه پدافند هوایی حضرت معصومه(س) در فردو بازدید کرد.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در جمع کارکنان گروه پدافند هوایی حضرت معصومه(س) (فردو) ضمن تبریک سال جدید گفت: ماموریت پدافند هوایی در زمان جنگ و صلح تفاوتی ندارد و توقف ناپذیر است و مسئولیت خطیر حراست از دست‌آوردهای ارزشمند کشور در حوزه های مختلف بر عهده کارکنان غیور پدافند است.

وی اظهار داشت: سایت‌ها و مواضع پدافندی در سال های اخیر رشد و گسترش بسیار خوبی داشته است و ما در همه یگان‌های پدافندی در سراسر کشور تجهیزات به روز و بومی را در حوزه دفاع هوایی گسترش داده‌ایم و در بحث نیروی انسانی هم از کارکنان آموزش دیده جوان در کنار همرزمان پیشکسوت استفاده می کنیم که این امر باعث ارتقاء توان عملیاتی پدافند هوایی در دفاع از آسمان کشور شده است.

اسماعیلی در پایان با ابراز رضایت از گسترش سامانه های جدید پدافندی در گروه پدافند هوایی حضرت معصومه(س) فردو و تقدیر از زحمات کارکنان این گروه تصریح کرد: گسترش سایت‌ها و مواضع پدافندی در چند سال اخیر با سال‌های گذشته قابل قیاس نیست و پدافند هوایی برای ارتقاء سطح پوشش دفاع هوایی ضمن تقویت سایت‌های موجود با تجهیزات جدید و نیروی انسانی کارآزموده مواضع و ایستگاه‌های جدیدی را در سطح کشور راه‌اندازی کرده است.

پدافند امیر اسماعیلی فردو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر