کد خبر: 263814 A

در بیانیه‌ای؛

ایلنا: کانون وکلای دادگستری مرکز برای نتیجه مذاکرات لوزان بیانیه‌ای صادر کرد و موفقیت رویکرد دیپلماسی و تفوق منطق گفت‌وگو بر جنگ‌سالاری را به ملت ایران و مسئولان تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، کانون وکلای دادگستری مرکز در این بیانیه آورده است: هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز ضمن سپاسگزاری از تلاش های ارزشمند هیات مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران، موفقیت رویکرد دیپلماسی وتفوق منطق گفتگو بر جنگ سالاری، علیرغم شرایط بحرانی منطقه و تلاش گسترده مخالفان صلح را، به جامعه جهانی و به طور خاص به ملت ایران و مسوولان کشور تبریک می گوید .

این بیانیه می افزاید: جامعه وکالت با درک ماهیت مذاکره و شرایط دشوار حاکم بر آن، ذکر این نکته را لازم می داند که مذاکره میدان منطق و گفتگو و چانه زنی است و نباید از مذاکره کنندگان توقع داشت که همه خواسته ها و ایده آل های یک طرف را به کرسی نشانند.

کانون وکلای دادگستری مرکز در ادامه این بیانیه خاطرنشان می کند: در عین حال کانون وکلای دادگستری مرکز از مسوولان نظام و هیات مذاکره کننده انتظار دارد که با بهره گیری کامل از تمام توانمندی های کشور از جمله دانش حقوقی موجود در جامعه وکالت، در توافق نهایی برای تحقق حداکثری منافع ملی کشور از جمله رفع کامل تحریم های اقتصادی کوشش کند.

هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز به تحقق این امر رجاء واثق داشته و آمادگی خود را برای همکاری در زمینه تنظیم اسناد حقوقی مرتبط اعلام می کند.

کانون وکلای دادگستری مرکز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر