کد خبر: 263837 A

مهرعلیزاده در گفت‌وگو با ایلنا:

رئیس سازمان تربیت‌بدنی در دولت اصلاحات تاکید کرد: اگر برنامه‌ریزی‌ها برای انتخابات مجلس به نحو مطلوبی پیش برود به نظر می‌رسد که شانس اصلاح‌طلبان برای مجلس آینده نیز بیشتر خواهد بود

محسن مهرعلیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا٬ در خصوص فضا و شرایط سال ۹۴ برای ورود به انتخابات مجلس گفت: سال ۹۴ خوشبختانه خوب شروع شده و همانطور که از قدیم گفته‌اند؛ سالی که نکوست از بهارش پیداست. 

وی با بیان اینکه سال ۹۴ با موفقیت مردم و دولت ایران و نظام جمهوری اسلامی آغاز شده و این موفقیت یک انرژی مثبت را ایجاد خواهد کرد، اظهار داشت: قطعاً تفکری که همراه و همسو با این موفقیت باشد٬ در انتخابات مجلس نیز بیشتر مورد اقبال قرار خواهد گرفت٬ زیرا مردم از به دست آوردن این دستاورد خوشحال هستند و به این ترتیب آنهایی که در جهت مردم بوده‌اند٬ رای بهتری هم خواهد داشت. 

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب ادامه داد: اصلاح‌طلبان به عنوان جریانی که در تمام زمان‌ها به عنوان گروهی که در جهت خیر و صلاح و اصلاح جامعه بوده‌اند٬ مطرح هستند لذا انتظار می‌رود که بیشتر نیز مورد توجه مردم قرار گیرند. 

مهرعلیزاده با بیان اینکه اگر برنامه‌ریزی‌ها برای انتخابات مجلس به نحو مطلوبی پیش برود٬ به نظر می‌رسد که شانس اصلاح‌طلبان برای مجلس آینده نیز بیشتر خواهد بود، تصریح کرد: البته تا انتخابات زمان بسیاری باقی مانده و باید دیگر متغیرها را نیز در نظر گرفت٬ اما با توجه به رونقی که با دستیابی به توافق در پی خواهیم داشت و امیدی که در دل مردم به وجود آمده به نظر می‌رسد که استقبال و مشارکت مردم نسبت به انتخابات بیش از پیش است و هنگامی هم که استقبال بالا باشد تجربه نشان می‌دهد که اصلاح‌طلبان شانس بیشتری را برای پیروز شدن خواهند داشت. 

رئیس سازمان تربیت‌بدنی در دولت اصلاحات با یادآوری عقلانیتی که در انتخابات سال ۹۲ حاکم بود خاطرنشان کرد: امیدوارم این عقلانیت باعث شود اتفاقاتی در جهت سرد کردن جریان‌ها برای حضور در انتخابات پیش نیاید و در جهتی باشد که همه سلایق و جریان‌های درون نظام امکان حضور در انتخابات را داشته باشند. 

وی رمز موفقیت اصلاح‌طلبان را وحدت و همدلی دانست و یادآور شد: اصلاح‌طلبان باید برای انتخابات مجلس‌‌ همان وحدت و همدلی را که در انتخابات سال ۹۲ به نمایش گذاشتند از خود بروز دهند. 

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در پاسخ به اینکه انسجام و وحدت کنونی جریان اصلاحات در شرایط کنونی چگونه است، ابراز داشت: وحدت و همدلی خوبی میان اصلاح‌طلبان وجود دارد اما این وحدت و همدلی باید بیش از پیش باشد. 

مهرعلیزاده در پاسخ به این سوال که آیا برای انتخابات مجلس شرکت خواهید کرد ابراز داشت: امیدوارم، انشاالله.

محسن مهرعلیزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر