کد خبر: 263968 A

یک مقام مسئول به ایلنا خبر داد:

ایلنا: یک منبع آگاه با تکذیب خبر شکایت مقامات استانداری از مسئولان دانشگاه گفت: بیانیه رسمی در مورد این مسئله به زودی صادر می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا٬ یک منبع آگاه در استانداری فارس٬ در واکنش به خبر شکایت مقامات استانداری از مسئولان دانشگاه به خاطر دعوت علی مطهری به شیراز گفت: استانداری هیچ شکایتی از مقامات دانشگاه شیراز نکرده است و اصلا اجازه شکایت دولت از دولت وجود ندارد. 

در حالی که برخی رسانه‌های خبری نوشته بودند رئیس دانشگاه شیراز، قائم مقام دانشگاه و دبیر انجمن فرهنگ و سیاست تشکل دعوت کننده از مطهری٬ با شکایت استانداری مواجه شده‌اند٬ این مقام آگاه در استانداری فارس ضمن تکذیب این خبر ادامه داد: ممکن است دادستانی به عنوان مدعی العموم شکایتی تنظیم کرده باشد  که در این خصوص اطمینان ندارم اما آن چیزی که با اطمینان به شما می‌گویم تکذیب این موضوع است.

این مقام مسئول افزود: به زودی معاونت حقوقی استانداری فارس در این زمینه اطلاع رسانی لازم را انجام خواهد داد.

پیش از این مصطفی ترک همدانی وکیل علی مطهری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا٬ از اینکه مسئولان دانشگاه شیراز متهم شناخته شده‌اند٬ اظهار تعجب کرده بود و گفته بود ما شکایتی از مسئولان دانشگاه نداشته‌ایم.

حال با توجه به اینکه اخبار حاکی از این است که استانداری فارس هم شاکی مسئولان دانشگاه شیراز نبوده‌اند٬ این سوال مطرح می‌شود٬ چه کسانی یا چه نهادی شاکی مسئولان دانشگاه شیراز  بوده‌اند.

حمله به مطهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر