کد خبر: 269820 A

ایلنا: موضوع تعرض به دو زائر نوجوان ایرانی توسط دو مامور خاطی سعودی در فرودگاه جده در وزارت خارجه با حضور نهادهای ذی‌ربط بررسی شد.

به گزارش ایلنا، روز یک‌شنبه از سوی وزارت امور خارجه و با حضور نمایندگان سازمان حج و زیارت و سایر دستگاه‌ها و ارگان‌های ذی‌ربط کشور جلسه‌ای درباره بررسی آخرین تحولات مربوط به واقعه تعرض دو مامور پلیس فرودگاه جده به دو عمره گزار نوجوان ایرانی در محل این وزارت‌خانه تشکیل شد.

در این جلسه ضمن ارائه گزارش مبسوطی در مورد اقدامات وزارت امور خارجه و نمایندگی‌های کشورمان در ریاض و جده، نمایندگان هر دستگاه نقطه نظرات خویش را در این خصوص بیان کردند.

هم‌چنین بعد از ظهر امروز، معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزیر خارجه به همراه مدیرکل امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه با حضور در مجلس شورای اسلامی و با شرکت در جلسات کمیسیون‌های امنیت ملی و سیاست خارجی، اصل نود و فرهنگی و امور اجتماعی به سوالات و نگرانی‌های نمایندگان پاسخ دادند.

موضوع هتک حرمت دو زائر حرم امن الهی توسط دو مامور خاطی پلیس عربستان در مجلس شورای اسلامی در دست بررسی است و تصمیمات گرفته شده در آینده اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تعرض به دو نوجوان ایرانی در جده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر