کد خبر: 272261 A

نوری قزلجه در تذکر شفاهی تاکید کرد؛

ایلنا: عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس خواستار رسیدگی وزارت کشور به موضوع تعرض به علی مطهری نماینده مردم تهران در شیراز شد.

به گزارش ایلنا،‌ غلامرضا نوری قزلجه در نشست علنی امروز (چهارشنبه 2 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با یادآوری حادثه تعرض به علی مطهری نماینده تهران در شیراز گفت: از وزارت کشور می‌خواهیم هر چه سریع‌تر به این پرونده رسیدگی کند.

نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعلام آمادگی وزیر کشور درخصوص ارائه گزارش پول‌های کثیف افزود: از هیات رئیسه تقاضا دارم در اسرع وقت زمانی برای وزیر کشور برای گزارش مذکور در نظر بگیرند تا ابعاد موضوع برای نمایندگان و جامعه روشن شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم در تذکری خطاب به وزیر اقتصاد تصریح کرد: از وزیر می‌خواهیم که با برخوردی قاطع مقابل تخلفات بانک‌ها بایستد و گزارش دقیقی در این‌باره به مجلس بدهد.

وی خطاب به وزیر نیرو گفت: تسریع در اجرای آبرسانی به شهرستان‌های حوزه انتخابیه را خواستاریم.

نوری قزلجه در تذکر دیگری خطاب به وزیر ورزش و جوانان افزود: رسیدگی به وضعیت ورزشی شهرستان‌های حوزه انتخابیه‌ام از خواسته‌هایی است که به صورت مکرر از وزیر خواسته‌ایم.

وی ضمن تشکر از ریاست سازمان میراث فرهنگی گفت: تقاضای عملیاتی شدن مساعدت‌های مورد توافق درباره آثار باستانی شهرستان حوزه انتخابیه‌ام را دارم.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس خواهان رسیدگی به وضعیت کشاورزان و تعیین تقیمت‌های منطقی برای محصولات آنان شد تا بدین ترتیب از ضرر و زیان بهره‌برداران در این بخش مهم جلوگیری شود.

تذکر شفاهی نوری قزلجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر