کد خبر: 273069 A

ایلنا: درگیری لفظی و پلاکارد و «دو دو» روش جدید جبهه پایداری در مجلس برای بیان اعتراضات آنهاست.

به گزارش خبرنگار ایلنا٬ پایداری‌ها که این روزها در سوال و تذکر به وزرا پیشتاز بودند، این بار یکی از راه‌های کارساز شنیده شدن اعتراضات خود را به راه انداختن درگیری‌های لفظی در صحن علنی مجلس و گرفتن پلاکاردهای اعتراضی در دستانشان می‌بینند.

حمید رسایی که این روزها برای جلب توجه تصویربرداران روش نوشتن اعتراضات خود روی کاغذ را انتخاب کرده٬ امروز نیز در جریان حضور وزیر کشور در صحن مجلس برای توضیح در مورد  پول‌های کثیف طبق روال گذشته کاغذی در دست داشت که روی آن متن زیر نوشته شده بود:

آقای ابوترابی‌فرد؛ لطفا بفرمایید آقای وزیر درباره پول‌های کثیف در انتخابات کلی‌گویی نکند، دشمن به اندازه کافی از سخنان ایشان سوءاستفاده کرده است.

رحمانی فضلی مجلس

به نظر این نوع بیان اعتراضات در میان اعضای جبهه پایداری به یک عادت تبدیل شده است .

پیش از این نیز رسایی از نماینگان پایداریدر جریان استیضاح فرجی‌دانا کاغذی را بالای سر خود نگه داشته بود که بالای سر آن نوشته شده بود "دوپینگ لاریجانی اثر نکرد."

حمید رسایی 1

چندی پیش مهدی کوچک‌زاده در نشست پارلمان در واکنش به بیانیه لوزان  پلاکاردی در دست گرفته بودکه روی آن نوشته شده بود: هر گونه قراردادی که موجب سلطه بیگانه بر منابع طبیعی و اقتصادی و فرهنگ و ارتش و دیگر شئون کشور شود، ممنوع است. (اصل 153 قانون اساسی)

حمید رسایی

به نظر می‌رسد پایداری‌ها که این روزها در سوال و تذکر به وزرا پیشتاز بودند، این بار یکی از راه‌های کارساز شنیده شدن اعتراضات خود را به راه انداختن درگیری‌های لفظی در صحن علنی مجلس و گرفتن پلاکاردهای اعتراضی در دستانشان می‌بینند.

نباید فراموش کرد به عقیده بسیاری از فعالان سیاسی  این نماینده‌های تندرو در زمان باقی مانده تا انتخابات مجلس دهم تلاش می‌کنند به هر طریقی شده خود را در صدر اخبار رسانه‌ها نگه دارد.

جبهه پایداری پول‌های کثیف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر