کد خبر: 273136 A

آیت الله حسینی بوشهری در دیدار ربیعی:

ایلنا: وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با حضور در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه کشور با آیت الله حسینی بوشهری دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، علی ربیعی وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی شب گذشته در ادامه دیدارهای خود با مراجع تقلید وعلمای شیعه در شهر قم به دیدار آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری مدیر حوزه‌های علمیه کشور و امام جمعه قم رفت در این دیدار که مسئولان ارشد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از جمله محمدتقی نوربخش رئیس سازمان تامین اجتماعی و محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی حضور داشتند٬ در خصوص آخرین اقدامات وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی بحث و گفتگو کردند. 

آیت‌الله حسینی بوشهری در این دیدار با بیان اینکه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی دریایی از کار و تلاش است٬ گفت: میلیون‌ها نفر از مردم از جمله کارگران چشم امید به اقدامات مسئولان این وزارتخانه بسته‌اند و قطعا خدمات انجام شده توسط مسئولان این وزارتخانه بسیار ارزشمند است. 

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه امیدواریم مسئولان وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در خدمت‌رسانی به آحاد جامعه موفق باشند٬ خاطر نشان کرد: مسئله اشتغال از مهم‌ترین مسائل امروز جامعه ماست و توجه بیشتر مسئولان امر را می‌طلبد؛ امیدواریم با راهکاری مناسب زمینه اشتغال بیکاران و به ویژه نسل جوان جویای کار و علی‌الخصوص نسل جوان تحصیلکرده بیکار فراهم شود. 

امام جمعه قم با تاکید براینکه توجه به بخش تعاون و تولید کشور نیز بسیار حائز اهمیت است٬ گفت: برای رونق اقتصادی کشور باید به سمت تولید محوری حرکت کرد و البته برای توفیق در این خصوص باید دیدی باز داشت. 

 پیش از سخنان مدیر حوزه‌های علمیه کشور علی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در سخنانی ضمن تشریح عملکرد بخش‌های مختلف وزارت تعاون و کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: اقدامات مختلفی در طول دو سال گذشته صورت گرفته که مهم‌ترین آن‌ها در حوزه‌هایی مانند سازمان بهزیستی کارگران ساختمانی و سازمان تامین اجتماعی است.

سفر ربیعی به قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر