کد خبر: 274911 A

سخنرانی پر حاشیه‌ رییس مجمع تشخیص در دانشگاه امیرکبیر؛

ایلنا: پیش از حضور آیت‌الله هاشمی در دانشگاه امیر‌کبیر٬ دو تشکل اصولگرای این دانشگاه با پخش پیام‌های مختلف در پی منصرف کردن مسئولان٬ برای این دعوت بودند.

به گزارش خبرنگار ایلنا٬ آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی به دعوت رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای سخنرانی در مراسم بزرگداشت روز معلم٬ در این دانشگاه حضور یافت که حضور وی با حاشیه‌های مختلفی همراه بود.

- از چند روز گذشته برخی خبرگزاری‌های اصولگرا مخالفت خود را با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی به صورت جریان رسانه‌ای آغاز کردند.

- دو تشکل اصولگرا در دانشگاه از روز شنبه با پخش اس‌ام‌اس و پیام‌های مختلف به ریاست دانشگاه (دکتر معتمدی) سعی در منصرف کردن مسئولان این دانشگاه در دعوت از آیت الله هاشمی داشتند.

- تعدادی از اعضای بسیج روز یکشنبه ساعت ۱۲ تجمعی چند ده نفره مقابل مزار شهدای دانشگاه ترتیب دادند و از آنجا به ساختمان ریاست دانشگاه رفتند و سعی در تغییر نظر مسئولان داشتند.

- پس عدم تغییر نظر مسئولان دانشگاه٬ یکشنبه شب در پیامی عمومی توسط یکی از تشکل‌های اصولگرا عنوان شد که این آخرین هشدار و اخطار ماست و از دانشجویان همفکر خود در خواست کردند که مراسم حضور آیت الله هاشمی را برهم بزنند.

- نهایتا روز دوشنبه از ساعت ۹:۳۰ صبح برخی مخالفان در صحن دانشگاه به مخالفت برخواستند و طیف موافق نیز با حضور خود مقابل سالن آمفی تئا‌تر دانشگاه با سر دادن شعارهایی در حمایت از آیت الله هاشمی، رییس دولت اصلاحات و دکتر روحانی از حضور رئیس مجمع تشخیص در دانشگاه حمایت کردند.

- دانشجویان موافق آیت‌الله هاشمی تا پایان حضور وی در دانشگاه در پشت در آمفی‌تئا‌تر حضور داشتند و با سر دادن شعار از او حمایت کردند.

 

پیامک

آیت الله هاشمی دانشگاه امیر کبیر تجمع دانشجویان

 

آیت الله هاشمی دانشگاه امیر کبیر تجمع دانشجویان

 

 

 

آیت الله هاشمی دانشگاه امیر کبیر تجمع دانشجویان

 

آیت الله هاشمی دانشگاه امیر کبیر تجمع دانشجویان

 

آیت الله هاشمی رفسنجانی دانشگاه امیرکبیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر