کد خبر: 290419 A

شب گذشته برگزار شد؛

ایلنا: ضیافت افطاری ادوار تحکیم وحدت بعد از سال‌ها برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از امید، ماه رمضان امسال فرصتی شد که در ضیافت افطاری سیاسیون آنها که مدت‌ها همدیگر را ندیده بودند٬ خاطره‌ها را مرور کنند.

شب گذشته دانشگاه تربیت مدرس شاهد برگزاری 3 ضیافت افطاری بود. ریش سفیدان در قالب انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها به میزبانی علی‌محمد حاظری در سالن شکرانه دانشگاه پذیرای اساتید و هم‌نسلی‌های خود بودند.

محمدرضا عارف، جعفر توفیقی، سید هادی خامنه‌ای، محسن میردامادی، الهه کولایی، ابراهیم اصغرزاده از جمله مهمانان این مراسم بودند.

در همان سالن جوانان به عنوان انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس هم ضیافت افطاری برگزار کردند که هم‌نشینی دو نسل در کنار هم خود حاوی پیام خاصی بود.

اما در سالن مجاور میان‌سال‌ها که سال‌ها نتوانسته بودند دور هم جمع شوند٬ ضیافت افطاری را بهانه ای برای تجدید خاطره‌ها قرار دادند. ادوار تحکیم وحدت در حالی خاطرات تلخ و شیرین گذشته را مرور کردند که مراسم آنها مهمان ویژه ای داشت.

عارف که در ضیافت افطاری انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه بود زمانی‌که از برگزاری مراسم ادوار تحکیم باخبر شد٬ دعوت آنها را پذیرفت و برای دقایقی به همراه جعفر توفیقی و نجفقلی حبیبی به میان آنها رفت.

عارف که در فرازهای پایانی سخنان عباس عبدی به جمع ادوار تحکیم پیوست به میزبان گفت که از حضور در جمع آنها خشنود است.

بچه های تحکیم قدیم اگر فرصتی پیدا می‌کردند درد و دل‌های خود را به عارف می گفتند تا دانشگاه تربیت مدرش شب گذشته شب خاطره‌ها شود.

مراسم افطار ادوار تحکیم وحدت

مراسم افطار ادوار تحکیم وحدت

مراسم افطار ادوار تحکیم وحدت

مراسم افطار ادوار تحکیم وحدت

 

مراسم افطار ادوار تحکیم وحدت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر