کد خبر: 294466 A

در گلایه عراقچی از صداوسیما مطرح شد؛

ایلنا: عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان به خاطر انتشار مخدوش و ناقص یک خبر در صداوسیما انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا٬ سیدعباس عراقچی طی اظهاراتی از اینکه محتوای یک جلسه خصوصی و کاری با شورای خبر صداوسیما به صورت ناقص، مخدوش و با غلط‌های فراوان محتوایی و نگارشی، در سایت خبری صداوسیما منتشر شد اظهار شگفتی کرده و چنین امری را نه تنها غیرحرفه‌ای و غیراخلاقی، بلکه یک خلاف بین اداری و مغایر با منافع و امنیت ملی دانسته و خواستار پیگیری آن از سوی مقام‌های عالی سازمان صداوسیما گردید.

 سایت خبری صداوسیما با فاصله کوتاهی خبر مزبور را از سایت برداشته و توضیح داد مطالبی که به نقل از دکتر سید عباس عراقچی معاون وزارت امورخارجه در نشست با مسئولان معاونت خبر روی خروجی قرار گرفت٬ ناشی از یک خطای برداشت بوده است.

خبرگزاری صداوسیما تاکید کرده است این مطلب که تلفیقی از اطلاعات درست و نادرست است قابل استناد نیست. با این حال مطلب مزبور بلافاصله توسط سایت‌های مختلف بازنشر شد.

عراقچی همچنین با اشاره به اینکه یکی از مزایای تیم مذاکره کننده انسجام داخلی و همدلی همه اعضای تیم بود، از نقش آقای حسین فریدون در انجام وظیفه سخت هماهنگی تمامی دستگاه ها، ارائه مشورت، انتقال مطالب و تقویت انسجام و همبستگی تیم مذاکره کننده تقدیر نمود.

سید عباس عراقچی
نرم افزار موبایل ایلنا