کد خبر: 295770 A

پیام سرلشکر صفوی به مناسبت روز خبرنگار؛

ایلنا: دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری در پیامی ضمن گرامیداشت روز خبرنگار٬ انتظار آحاد ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اصحاب رسانه را نگاه فراجناحی خواند.

به گزارش ایلنا، سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی، در پیام خود به مناسبت روز خبرنگار یادآور شده است: 17 مرداد ماه، یادآور شهادت شهید محمد صارمی و یادآور تلاش و کوشش انسان‌های ارزشمندی است که در حوزه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به آحاد مردم میهن عزیزمان، ایران فعالیت می‌نمایند.

همچنین در بخش دیگری از این پیام آمده است:

بی‌شک بخشی از اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون خبرنگاران خستگی‌ناپذیری است که با انتشار صحیح، دقیق و به موقع اخبار در کنار وظایف سایر نهادهای انقلاب اسلامی، ایفا نقش می‌‌کنند.

یقینا اطلاع‌رسانی صادقانه، آگاهانه و به‌موقع و برخورد هوشمندانه با مسائل منطقه‌ای و تروریسم رسانه‌ای، خصوصا در مسائل منطقه‌ای و واقعیات یمن، عراق، سوریه و تقابل با جلوه‌های جهالت مدرن، صحنه آزمونی برای اصحاب رسانه می‌باشد.

امروز انتظار آحاد ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اصحاب رسانه نگاه فراجناحی به مسائل و فراهم‌سازی بستر تقویت وحدت و همدلی بین مسئولان و ملت شریف ایران اسلامی است.

بی‌تردید در این راستا و در برهه حساس کنونی، حفظ و تقویت امنیت ملی، منافع و مصالح کشور و جلوگیری از تضعیف آنها، از رسانه‌ها مورد انتظار است.

در پایان از تلاش تمامی خبرنگاران و رسانه‌های نوشتاری و تصویری که مجدانه در سنگر اطلاع‌رسانی فعالیت می‌کنند تشکر و قدردانی می‌‌کنم و سلامت و موفقیت یکایک این عزیزان را از خداوند متعال مسئلت دارم.

روز خبرنگار سرلشکر رحیم صفوی
نرم افزار موبایل ایلنا