کد خبر: 298615 A

سردار نقدی:

ایلنا: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ملت ایران به پشتوانه عظیم شهدا برای اجرای فرمان ولایت تمام‌قد ایستاده‌اند و جلوی حضور آمریکا را می‌گیرند.

به گزارش ایلنا، سردار محمدرضا نقدی در همایش مشترک قرارگاه مرکزی راهیان نور بسیج و آموزش و پرورش طی سخنانی فعالیت در عرصه راهیان نور را قدمی مجاهدانه در مبارزه با کفر و استکبار و استحکام نظام اسلامی در دفاع از آزادی خواهی و حقیقت طلبی دانست و گفت: این حرکت دستاورد های بسیار درخشانی برای انقلاب دارد و بالاترین تقدیر برای این مجاهدت شما از جانب خداوند است که این کار درخشان و ارزشمند را در نامه اعمال شما ثبت کرده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به حضور مشتاقانه جوانان در این سفر معنوی و کسب دستاورد بزرگ برای ملت ما افزود: جوانان زیادی بودند که با روحیه ای افسرده و چشمان بسته به روی حقایق عالم پا به این سفر گذاشتند و از آثار این سفر چشمانشان با بصیرت بروی حقایق گشوده شد و با نشاط و سرزنده، زندگی جدیدی را برای خود انتخاب کردند. جوان هایی که در این سفر معنوی و کم نظیر احیاء می شوند.

نقدی سفر معنوی راهیان نور را قدمی بزرگ برای رشد نسل جوان در عرصه های اجتماعی، فرهنگی، اخلاقی، فهم و بصیرت سیاسی دانست و تصریح کرد: البته شما کارگزارانی که شبانه روز زحمت کشیدید و صدها هزار نفر را میلیون ها کیلومتر در جاده ها از سراسر کشور بدون حادثه جا به جا کردید کار بزرگی انجام داده اید، اما ما باید قدردانی اصلی را از شهدای عزیزی که از همه داشته های خود برای دفاع از حقیقت گذشتند و صاحبان این سفر هستند، انجام دهیم چرا که هرچه داریم از آنهاست.

وی با تأکید بر ایثار و از خود گذشتگی شهدا در دفاع از اسلام و ارزش های انقلاب افزود: آن روز خیل جوانان ملت ایران تنهای تنها و غریب در دنیا بدون امکانات آمدند و در صحنه دفاع از انقلاب و کشور، فداکاری کردند و این عظمت ها را آفریدند که امروز این عظمت دنیا را در برابر این ملت خاضع کرده است.

نقدی شهدای دوران دفاع مقدس ملت ایران را الگو و الهام بخش مردم آزادیخواه و مقاوم دانست و ادامه داد: امروز که رزمنده عراقی با صلابت جبهه تکریت را فتح می کند و دشمن را در فلوجه والرمادی محاصره کرده یا رزمندگان حزب الله سرفراز که پی در پی صهیونیست غاصب را شکست می دهد و امنیت را در کشورش در برابر این سفاکان کودک کش برقرار کرده یا در فلسطین و غزه که جوانان های بیدار صف صف با دست خالی ایستاده اند و سه بار رژیم کودک کش صهیونیستی تا بن دندان مسلح را شکست داده اند، همه ثمره جان فشانی و اخلاص شهدای ملت ایران است و همه از آنها الهام گرفته اند.

وی افزود: مردم مظلوم یمن که به تنهایی در مقابل رژیم منحوس صهیونیستی آل سعود و امریکای جنایتکار که همه امکانتش را برای نابودی مردم به کار گرفتند مثل کوه مقاومت می کند. مجامع به اصطلاح بین المللی دنیا هم کشور ما را به خیال خام خودش متهم می کند به اینکه سلاح و امکانات به مردم یمن داده ایم. خیر در پاسخ آنها باید گفت آن چیزی که آنها از ما گرفته اند سلاح نیست، عطر شهادت و شهادت طلبی است، عطر ولایت است و استکبار نمی تواند جلوی آن را بگیرد.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج با اشاره به تلاش مذبوحانه آمریکا و سرسپردگانش در دشمنی با نظام اسلامی اظهار داشت: اکنون آنها پشت سر هم قطعنامه صادر کنند، 1+5 تشکیل بدهند، برای خودشان خیال پروری کنند و در اسنادشان بنویسند در داخل ایران نفوذ می‌کنیم. آنها به زعم خودشان گفته اند در سال 2025 در ایران اتفاقی می افتد. اما دشمنان بدانند ان‌شاءالله آنچه در سال 2025 اتفاق خواهد افتاد این است که المپیک کشورهای اسلامی در بیت المقدس برگزار خواهد شد.

نقدی با اشاره به فرمایش‌های اخیر مقام معظم رهبری تصریح کرد: ملت ایران به پشتوانه عظیم این شهدا برای اجرای فرمان ولایت تمام قد ایستاده‌اند و جلوی حضور آمریکا را می‌گیرند.

وی به میلیون‌ها جوان جان برکف و عاشق و حاضر و آماده در میدان ملت ایران اشاره کرد و گفت: در اقتصاد، فرهنگ، سیاست، حرکت های اجتماعی و در هیچ جایی اجازه نخواهیم داد که امریکا برای نفوذ به کشور ما قدمی بردارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خطاب به دست‌اندرکاران اردوهای راهیان نور گفت: این پیشروی‌هایی که در جهان اسلام، انقلاب اسلامی را دارد به پیش می‌برد، استمرار خواهد یافت، چراکه این، نتیجه زحماتی است که شما می کشید.

وی به نتایج نظر سنجی اخیر یکی از مراکز معتبر نظر سنجی کشور استناد کرد و افزود: اگر امروز جوان ایرانی با صلابت در سراسر کشور ایستاده است و در پاسخ به سوال هایی درباره اصول و ارزش های نظام از جمله حمایت از مظلومین به ویژه مردم مظلوم فلسطین و ایستادگی در برابر استکبار در مقایسه با سال های گذشته چندین درصد بهتر پاسخ داده است، حاصل تلاش شبانه روزی شما و امثال شماست.

سردار نقدی در حاشیه همایش قرارگاه راهیان نور با اشاره به ادعای پایگاه دبکا درباره حضور نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شمال شرق سوریه اظهار داشت: نیازی به حضور نیروهای ویژه سپاه در شمال شرق سوریه نیست و کمک‌های جمهوری اسلامی ایران صرفاً مستشاری است.

وی درباره اتهام‌زنی‌های آمریکا نسبت به ایران گفت: آنها به‌دنبال متهم کردن کشورهای غیرمتحد خود هستند و کشورهای ابرقدرت دنیا ایران را تحریم تسلیحاتی کردند ولی ما در ساخت سلاح‌های مورد نیاز خود در صنعت دفاعی خودکفا هستیم و به کشورهای درگیر با تروریسم کمک خواهیم کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین درباره خرید تسلیحات نظامی از چین گفت: ما از نظر تسلیحات دفاعی تا حدودی نیازی به خرید نداریم، اما شاید بعضاً تعاملاتی در این خصوص صورت بگیرد که این موضوع نیز به‌عهده ارتش جمهوری اسلامی است.

سردار نقدی درباره اعزام نیروی زمینی ارتش آمریکا به عراق، گفت: آنها نیروی زمینی به عراق اعزام کردند و طعم تلخ شکست را چشیده‌اند و با دخالت‌های آمریکا میدان رزم با تروریسم مدتی متوقف شد. 

بحران سوریه سردار نقدی
نرم افزار موبایل ایلنا