کد خبر: 301259 A

در جلسه هیئت اجرایی حاما مطرح شد

ایلنا: جلسه هیئت اجرایی حزب اراده ملت ایران با حضور اکثریت اعضا عصر روز گذشته برگزار و گزارشی درباره رصد کاندیداهای احتمالی انتخابات ارائه شد.

به گزارش ایلنا٬ جلسه هیئت اجرایی حزب اراده ملت ایران با حضور اکثریت اعضاء از جمله دبیرکل، رئیس ستاد انتخابات و رئیس دفتر سیاسی عصر روز شنبه 7  اردیبهشت‌ماه در دفتر مرکزی این حزب برگزار شد و در این جلسه اعضا به مرور و تحلیل اخبار داخلی و بین‌المللی پرداختند.

گزارش عملکرد هیات اجرایی موقت شهرستان تهران نخستین دستور این جلسه بود که توسط جمال کاتبیان، قائم مقام دبیر شهرستان تهران به جلسه ارائه شد. در بخشی از این گزارش به تشکیل کمیته‌های شهرستان و نیز ترکیب هیئت‌رئیسه هیئت اجرایی موقت اشاره شد؛ ازجمله نکات قابل‌توجه، رصد کاندیداهای احتمالی و عملکرد شورای نگهبان و موضع‌گیری‌های داخلی توسط احزاب در شهر تهران بود.

بر اساس دستور بعدی رئیس ستاد انتخابات حاما به ارائه گزارش از روند صدور احکام مسئولان ستاد در آینده‌ای نزدیک خبر داد. حسن رنجبر همچنین اشاره کرد به‌زودی نشستی خبری پیرامون اعلام مواضع رسمی حزب در انتخابات مجلس دهم با حضور رسانه‌ها و اعضای بلندپایه حزب برگزار خواهد شد.

در ادامه جلسه شمس افرازی زاده رئیس کمیته آموزش نیز با ارائه گزارشی از روند اجرایی سلسله نشست‌های گفتمان فردا گفت: برگزاری دو نشست گذشته با استقبال بی‌نظیری در سطح خود همراه بوده و به‌زودی نیز در ادامه این جلسات، نشستی پیرامون حوادث 17 شهریور و نیز سلوک سیاسی مرحوم آیت‌الله طالقانی برگزار خواهد شد.

در همین راستا مرجان کاوسی رئیس کمیته بانوان ضمن اشاره به لزوم جدیت بیشتر حزب در اعلام مواضع حمایتی از افزایش مشارکت سیاسی زنان، از برگزاری نشست مشترک با همکاری کمیته آموزش در خصوص مشارکت سیاسی زنان و لزوم افزایش آن در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

در این جلسه همچنین از برگزاری مجامع عمومی سه شهرستان مرکز استان در شهریور 94 خبر داده شد. گرگان، تبریز و رشت برای برگزاری مجمع عمومی خود در حال آماده شدن هستند.

حزب اراده ملت ایران
نرم افزار موبایل ایلنا