کد خبر: 308350 A

حسینی‌صدر در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد:

ایلنا: نماینده مردم خوی در مجلس گفت: هدف از تشکیل جلسه نمایندگان حامی برجام این بود که آن‌چه درخصوص برجام براساس منافع ملی، خواست مردم استوار و در چارچوب خطوط قرمز ترسیم‌شده ازسوی رهبری قرار دارد، پیگیری کنیم.

موید حسینی‌صدر در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اشاره به برگزاری جلسه نمایندگان حامی برجام، اظهار داشت: صبح سه‌شنبه هفته گذشته (۳۱ شهریورماه) حدود ۷۰ نفر از نمایندگان حامی مذاکرات هسته‌ای، جهت بررسی راهکارهای حسن اجرای مفاد برجام تشکیل جلسه دادند.

وی افزود: هدف از تشکیل این جلسه این بود که آن‌چه که درخصوص برجام براساس منافع ملی، خواست مردم استوار و در چارچوب خطوط قرمز ترسیم‌شده از سوی رهبری قرار دارد، پیگیری کنیم.

نماینده مردم خوی در مجلس با تاکید بر استقبال گسترده نمایندگان مجلس از تشکیل این جلسه، یادآور شد: تلاش داریم ضمن حمایت منطقی از برجام و پشتیبانی از دولت در برابر مخالفان داخلی و خارجی، از سوءاستفاده دشمنان و بهانه‌تراشی‌های آنان ممانعت کنیم. امروز همگان دریافته‌اند که این کشور تا چه میزان مظلوم است. از مخالفان و دشمنان صهیونیستی و غربی تا کشورهای عربی منطقه به‌دنبال قربانی‌کردن ایران هستند و ما در داخل باید با رویکردی سنجیده و منطقی نسبت به مسائل سیاست خارجی عمل کنیم.

حسینی‌صدر در پایان با تاکید بر لزوم وحدت کلمه مردم و مسئولان تاکید کرد و گفت: امیدواریم با حمایت نمایندگان مجلس، بررسی صحیح و منطقی برجام در مجلس انجام گیرد و آنچه در جلسه هفته گذشته اتفاق افتاد نیز نشان از این دارد که عمده نمایندگان مجلس نظر مثبتی نسبت به برجام دارند.

موید حسینی صدر بررسی برجام گزارش کمیسیون برجام
نرم افزار موبایل ایلنا