کد خبر: 311765 A

دبیر شورای عالی امنیت ملی:

ایلنا: دبیر شورای عالی امنیت ملی و رییس هیات امنای محفل پیشکسوتان جهاد و شهادت به مناسبت شهادت سردار سرتیپ پاسدار حسین همدانی در سوریه پیامی صادر کرد.

به گزارش ایلنا، در پیام علی شمخانی آمده است: روح بلند مالک اشتر دوران، سردار حسین همدانی در دفاع از حرم اهل بیت عصمت و طهارت (س) به همرزمان شهیدش پیوست و حسرت بازماندگان از قافله شهیدان را افزون ساخت.

وی می‌افزاید: شهادت ایشان که سرداری عالیقدر، استراتژیستی توانا و خار چشم دشمنان و تکفیری‌های تروریست و حامیان آنها بود٬ ضایعه‌ای عظیم برای جبهه مقاومت و در عین حال پشتوانه‌ای برای پیروزی نهایی و استمرار مسیر مقاومت و شهادت است.

دبیر شورای عالی امنیت ملی ادامه می‌دهد: اینجانب با عرض تبریک و تسلیت به پیشگاه فرمانده معظم کل قوا، مردم شریف ایران، پیشکسوتان جهاد و شهادت و خانواده مکرم ایشان، علو درجات سردار خستگی‌ناپذیر را که از بنیانگذاران محفل پیشکسوتان جهاد و شهادت بود، خواستارم.

شمخانی تصریح می‌کند: بی‌شک مبارزه بی‌امان با تروریسم تکفیری با ریخته شدن این خون‌های پاک شتابی مضاعف خواهد گرفت و با نابودی کامل این جریان ضد انسانی انتقام خون این شهید از تروریست‌های تکفیری گرفته خواهد شد.

سردار سرتیپ پاسدار حسین همدانی از فرماندهان دوران دفاع مقدس و مستشاران ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر دیروز (پنجشنبه) در حین انجام ماموریت‌های مستشاری در حومه شهر حلب به دست تروریست‌های داعشی به شهادت رسید.

سردار حسین همدانی
نرم افزار موبایل ایلنا