کد خبر: 317592 A

حجت‌الاسلام ابوترابی:

ایلنا: نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به دعوت ایران در نشست حل و فصل بحران سوریه، گفت: با توجه به نقش جمهوری اسلامی در منطقه بر مبارزه جدی و قاطع و موثر با حرکت تروریستی اقتضاء می‌کند که دنیا به این امر اذعان کند. می‌دانند که بدون جمهوری اسلامی به تصمیم صحیح و معقول دست نمی‌یابند و نمی‌توانند تصمیمی را اجرا بنمایند.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی‌فرد با بیان اینکه نقش فرامنطقه‌ای جمهوری اسلامی بر کسی پوشیده نیست، با اشاره به حضور ایران در نشست حل و فصل سوریه، گفت: نقش جمهوری اسلامی  در ثبات و امنیت منطقه امری است که سیاستمداران و صاحب‌نظران بر آن اذعان دارند.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: نقش جمهوری اسلامی درخنثی کردن توطئه های مدیریت کننده تروریست ها درمنطقه بر این رفتارها نقش تعیین کننده ای بوده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به نقش جمهوری اسلامی در منطقه بر مبارزه جدی و قاطع و موثر با حرکت تروریستی اقتضاء می‌کند که دنیا به این امر اذعان کند و با اذعان نقش بی‌بدیل و تعیین‌کننده جمهوری اسلامی بر منطقه، در تامین امنیت مردم مظلوم سوریه و بر مهار جریان‌های تروریستی مورد حمایت غرب لذا از جمهوری اسلامی برای حضور در این نشست دعوت کردند.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی که با خانه ملت گفت‌وگو کرده است‏، اظهار داشت: می‌دانند که بدون جمهوری اسلامی به تصمیم صحیح و معقول دست پیدا نمی‌کنند و نمی‌توانند تصمیمی را اجرا بنمایند.

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فر اجلاس سوريه
نرم افزار موبایل ایلنا