کد خبر: 317851 A

سردار جلالی:

ایلنا: رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: ایران در بحث برجام به عنوان قدرت منطقه، دربرابر شش قدرت بزرگ جهانی به گفت‌وگو پرداخت و این، نشان‌دهنده اقتدار ملی کشورمان است.

به گزارش ایلنا، سردار غلامرضا جلالی طی سخنانی در مراسم صبحگاه بسیج دانش‌آموزی که با حضور مسئولان سازمان پدافند غیرعامل کشور در محل دبیرستان البرز تهران برگزار شد با بیان اینکه آمریکا، منشاء توسعه تروریسم است، گفت: حرکت نموداری آمریکا نیز نمی‌تواند عامل مبرا شدن این کشور از نقشش در توسعه تروریسم باشد. ما باید به خاطر داشته باشیم که امریکا مظهر کفر است و به همین دلیل نیز نباید شعار مرگ بر امریکا را فراموش کنیم.

وی با اشاره به بحث برجام و گفت‌وگوی ایران با کشورهای ۵ + ۱ اظهار کرد: ایران به عنوان قدرت منطقه در برابر شش قدرت بزرگ جهانی به گفت‌وگو پرداخت که نشان‌دهنده اقتدار ملی ایران است.

وی افزود: آمریکا به دنبال اجرای تفکر سکولاریسم در تمام کشورهاست درحالی که ایران با این عقیده به مخالفت برمی‌خیزد و تا زمانی که ما بر این مخالفت بمانیم، تخاصم ما با آمریکا نیز باقی خواهد ماند.

جلالی همچنین با گرامی‌داشت یاد شهدای بسیج دانش‌آموزی کشور، گفت: بسیجیان دانش‌آموز در زمان جنگ به عنوان موتور اصلی مقاومت به شمار می‌آمدند و نماد مبارزه علیه استکبار بودند.

وی با اشاره به مراسم صبحگاه دانش‌آموزی، اظهار کرد: مراسم امروز نشان‌دهنده آمادگی بسیج دانش آموزی است و بسیج به نمایندگی از مردم حاضر به دفاع در برابر هر نوع تهدیدی از سوی دشمن خواهد بود.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پایان، تاکید کرد: قدرت ملی را باید توسعه داد و این قدرت تنها به روز‌آمد کردن تسلیحات کشورمحدود نمی‌شود. قدرت ملی ما، آمادگی بسیج و مردم در برابر دشمنان کشور است و دشمنان ما فراموش نکنند که هیچ نقطهٔ مشترکی در دیدگاه‌های ایران اسلامی با افکار غرب آمریکایی وجود ندارد.

پدافند غیر عامل سردار جلالی
نرم افزار موبایل ایلنا