کد خبر: 317883 A

عضو فراکسیون رهروان در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: عضو فراکسیون رهروان ولایت گفت: اغلب میزگردها و برنامه‌های گفت‌‌و‌گومحور رادیو و تلویزیون در انحصار افراد منتسب به یک جناح و طیف خاص قرار دارد.

ایرج ندیمی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایلنا٬ با اشاره به حضور رئیس سازمان صداوسیما در جلسه فردای این فراکسیون اظهار داشت: رسانه ملی باید رویکردی ملی و فراجناحی داشته و از جهت گیری‌های حزبی و جناحی مبرا باشد؛ در حالیکه اخبار و مطالبی که اخیرا از سوی این رسانه به‌ویژه در بحث برجام انعکاس یافت، نوعی جهت‌گیری جناحی را به اذهان القاء می‌کرد.    

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس ادامه داد: تقسیم فرصت در صداوسیما به درستی و عادلانه صورت نمی‌گیرد و اغلب میزگردها و برنامه‌های گفت‌‌و‌گومحور رادیو و تلویزیون در انحصار افراد منتسب به یک جناح و طیف خاص قرار دارد.

ندیمی تصریح کرد: علاوه بر بررسی رویکرد و جهت گیری اخیر صداوسیما در پوشش اخبار، بررسی  مباحث مالی و ردیف بودجه‌های تخصیصی در سازمان صداوسیما از جمله موضوعاتی است که در جلسه فردا با محمد سرافراز از سوی نمایندگان عضو فراکسیون رهروان مطرح می‌شود.

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: بررسی میزان پوشش مسائل فرهنگی و میزان توجه صداوسیما به مباحث مربوط به خرده فرهنگ‌ها  از دیگر موضوعاتی است که از سوی  نمایندگان در جلسه با سرافراز مطرح می شود.  

ایرج ندیمی یک‌جانبه‌گرایی صداوسیما حضور سرافراز در مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا