کد خبر: 318138 A

مقیمی در پاسخ به ایلنا

ایلنا: معاون سیاسی وزیر کشور گفت: تا این لحظه هیچ برنامه‌ای برای تغییر استانداران در دست نیست

به گزارش خبرنگار ایلنا٬ محمدحسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور در نشست صبح امروز یکشنبه در وزارت کشور در پاسخ به ایلنا درباره شایعات برکناری استاندار مازندران گفت: تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم٬ هیچ برنامه‌ای برای تغییر استانداران در دستور کار نیست.

وی درباره تغییر معاون سیاسی استاندار کرمان به خاطر دیدار با خاتمی گفت: استانداران برای اینکه وظایف خود را به بهترین شکل انجام دهند افراد و همکارانی را انتخاب می‌کنند و این همکاران طبق روال قبلی منصوب می‌شوند و این از اختیارات استانداران است که برای بهبود کار برخی افراد را تغییر دهند و در وزارتخانه‌های دیگر نیز این روال وجود دارد.

استاندار سابق استان مرکزی درباره وضعیت مجوز صدور فعالیت حزب اتحاد ملت و مجمع ایثارگران اصلاح‌طلب گفت: هر حزبی که مراحل صدور مجوز را طی کند مجوز نهایی برای فعالیت در انتخابات خواهد گرفت و اینکه چه زمانی این مجوز را دریافت کنند و آیا زمان دریافت مجوز قبل از انتخابات باشد به پیگیری آنها مربوط است.

مقیمی با اشاره به اینکه در هر جلسه پیشنهادهای زیادی برای تشکیل احزاب مختلف داریم٬ گفت: این یک روند عادی در وزارت کشور است و صدور مجوز ارتباط با پیگیری خود اعضای حزب دارد.

محمد حسین مقیمی ستاد انتخابات کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر