کد خبر: 318331 A

عصر امروز انجام شد؛

ایلنا: رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار جمعی از جانبازان خلبان هوانیروز، گفت: ‌جانبازان و ایثارگران منشأ خیر و برکت برای کشور هستند.

به‌گزارش ایلنا٬ علی لاریجانی بعد از ظهر امروز (یکشنبه ۱۰ آبان ماه) با جمعی از بازنشستگان و جانبازان خلبان هوانیروز دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس مجلس در این دیدار با اشاره به اهمیت و نقش تیزپروازان ارتش جمهوری اسلامی ایران در جریان هشت سال دفاع مقدس، گفت: امروز برای من سعادتی بود که با جمعی از جانبازان عرصه دفاع مقدس به‌ویژه خلبانان نیروی‌های مسلح دیدار کردم.

وی با تأکید بر اینکه جانبازان و ایثارگران منشأ خیر و برکت برای کشور هستند، افزود: مقام جانبازان و ایثارگران نزد خداوند متعال بسیار والاست و از خداوند می‌خواهم به شما عزت روزافزون دهد.

به گزارش ایلنا به نقل از خانه ملت، در این نشست حسن خدابنده‌لو، اسماعیل صحتی، میرغفور موسوی، ناطقی و میرحمید موسوی به نمایندگی از خلبانان جانباز نیروی‌های مسلح با دکتر لاریجانی دیدار و ضمن بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس و رشادت‌های تیزپروازان ارتش، توضیحاتی را درباره مشکلات کنونی جانبازان و بازنشستگان خلبان به‌ویژه میزان پایین دریافتی و حقوق بازنشستگی ارائه کردند.

علی لاریجانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر