کد خبر: 319009 A

سرلشگر فیروزآبادی:

ایلنا: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ما دو حد و مرز را رعایت خواهیم کرد، یکی آنچه در برجام در مورد منع طراحی هسته‌ای آمده است و دومی برد دو هزار کیلومتر موشک‌هایمان.

به گزارش ایلنا به نقل از دفتر ویژه رئیس ستاد کل نیروهای مسلح؛ سردار سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در جمع فرماندهان و مقام‌های عالی‌رتبه کشور گفت: خداوند در قرآن راه‌های بستن نفوذ دشمن را تبیین می‌کند و می‌فرماید اگر شما در خط صحیح اسلام مقاومت کنید و بر رنج‌های امام (ره) صبور باشید و تقوی اخلاقی، قیاسی، فرهنگی و اقتصادی پیشه کنید، راه‌های نفوذ دشمن بسته می‌شود و طراحی‌ها و مکرهای دشمن به شما ذره‌ای آسیب نمی‌رساند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه با تایید سخنان فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عدم محدودیت فعالیت‌های موشکی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: ما دو حد و مرز را رعایت خواهیم کرد، یکی آنچه در برجام در مورد منع طراحی هسته‌ای آمده است و دومی برد دو هزار کیلومتر موشک را که قبلا نیز همه مسئولین کشور این حدود را اعلام کرده‌اند.

فیروزآبادی تاکید کرد: اقدام انقلابی دانشجویان در اشغال لانه جاسوسی آمریکا، و یوم‌الله ۱۳ آبان از مصادیق ایستادگی حضرت امام (ره)، دانشجویان و دانش آموزان در بستن راه نفوذ دشمن است که ملت بزرگ ایران هر سال آن را گرامی می‌دارند.

وی همچنین با اشاره به بیانات حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) در روز جاری مبنی براینکه آمریکا‌‌ همان آمریکای قدیم است، گفت: در آنچه حضرت امام خامنه‌ای عزیز فرمودند فریاد مرگ بر آمریکا، خوی گرگ صفتی آمریکا و استکبار جهانی را بیاد جهانیان می‌آورد.

سرلشکر فیروزآبادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر