کد خبر: 319685 A

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور:

ایلنا: معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور گفت: پسا تحریم فرصتی برای واردات دانش فنی و تکنولوژی به کشور است نه ورود کالاهای خارجی.

به گزارش ایلنا، شهیندخت مولاوردی در هشتمین جلسه شورای اداری استان در سالن شهید عطایی استانداری آذربایجان غربی اظهار داشت: در شرایط جدید تلاش دولت برای ورود سرمایه‌های علمی و تکنولوژی و دانش فنی در کنار سرمایه‌گذاران خارجی به کشور و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

وی اظهار کرد: همچنین تلاش دولت برای ایجاد امنیت برای سرمایه‌گذاران خارجی و حذف قوانین و مقررات مزاحم در این زمینه است. جلب مشارکت‌های مردمی در راستای توسعه اقتصادی کشور رویکردی است که دولت به دنبال آن است.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده بیان کرد: کشور در سیاست خارجی به جای خوبی رسیده و فصل جدیدی از روابط بین‌المللی گشوده شده است.

وی اظهار کرد: هم اکنون ایران به یک قدرت بین‌المللی ممتاز تبدیل شده و بدون توجه به این قدرت منطقه‌ای قدرت‌های خارجی نمی‌توانند برنامه‌هایشان را پیش ببرند و این جایگاه ممتازی برای کشور است.

مولاوردی ادامه داد: تلاش برای افزایش قدرت خرید مردم از تلاش‌های دولت در بخش اقتصادی بود که همراه با کاهش تورم از ۴۰ درصد تا ۱۳.۸ درصد بود. هم اکنون ثبات نسبی بر بازار حاکم شده و حرکت به سمت تورم تک رقمی جزو اهداف است.

شهیندخت مولاوردی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر