کد خبر: 325916 A

شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان:

ایلنا: روابط عمومی شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان فهرست‌های انتخاباتی منتشره برای حوزه انتخابیه تهران و سایر حوزه‌ها در زمان حاضر را فاقد اعتبار عنوان کرد.

به گزارش ایلنا متن اطلاعیه روابط عمومی شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان به این شرح است: 

 درج هرگونه فهرست انتخاباتی اصلاح طلبان از حوزه انتخابیه تهران یا سایر حوزه‌ها در این مرحله و در زمان کنونی که نام‌نویسی نامزد‌ها و روند بررسی‌ها صورت نگرفته فاقد اعتبار است و فرا‌تر از گمانه‌زنی‌های پراکنده ارزیابی نمی‌شود. 

لازم به تاکید است مرجع تصمیم‌گیری و اعلام نظر در مورد سیاست‌ها، راهبرد‌ها. تعامل و رایزنی، شاخص‌ها و لیست‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان، مطابق توافق همه گروه‌ها و شخصیت‌های اصلاح‌طلب، شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان است و مواضع و تصمیم‌های این شورا از سوی سخنگو و روابط عمومی منعکس می‌شود. 

شورای عالی در فرایند کاری خود هنوز به بحث مصادیق ورود نکرده، از این رو بحث افراد و لیست‌ها در شرایط کنونی مطرح نشده است. تصمیم‌گیری در مورد مصادیق بطور بدیهی و منطقی پس از نامنویسی و گذار از مراحل اجرایی نظارتی صورت می‌پذیرد. 

در حال حاضر هرگونه اعلام لیست یا انتشار اخبار با انتساب به مجموعه اصلاح‌طلبان، نامعتبر و صرفا در سطح گمانه زنی‌های پراکنده و حاشیه‌ای بوده است. لذا از فعالان رسانه‌ای اصلاح‌طلب تقاضا می‌شود برای پیشگیری از استفاده‌های تبلیغاتی منفی که زمینه ساز تشتت و ابهام می‌شوند، با هشیاری بیشتر نسبت به بحث انتخابات و لیست‌ها برخورد کنند و از رفتارهای رسانه‌ای ناهماهنگ پرهیز نمایند.

روابط عمومی شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان

شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر