کد خبر: 327062 A

احمد خاتمی:

ایلنا: یک عضو هیات رئیسه خبرگان گفت: ما در قضیه برجام مانده بودیم که چه کار کنیم، اما دیدیم که یک نامه با 9 شرط از سوی مقام معظم رهبری برای‌مان ارسال شد که تمام راه‌های نفوذ آمریکا را بسته بود که به لطف خداوند و برکت وجود رهبری در تمامی کارها موفق شدیم.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام سید احمد خاتمی در جمع مردم شهرستان قلعه گنج اظهار کرد: این انقلاب به وجود آورنده شما مردم است و آرزوی مسئولان این است که یک روزی قلعه‌گنج به عنوان شهر نمونه اقتصاد مقاومتی ساخته شود. این انقلاب و نظام دین اسلام را زنده نگه داشته است و 250 حوزه علمیه شیعه در چهار قاره جهان به برکت وجود نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خدماتی که این نظام اسلامی به مردم دارد، فعالیت می‌کنند. اگر حکومت پهلوی بود تا صدها سال این خدمات انجام نمی‌شد؛ زیرا آن‌ها تهران را کل کشور می‌دانستند.

وی با بیان این‌که «اسلام منهای ولی‌نعمت ناتمام است»، تصریح کرد: نعمت ولایت صالح بسیار بزرگ است و تمام حکومت‌ها همگی به جنگ شاه آمدند و نتوانستند کاری کنند، اما وقتی آمریکا برای نفوذ در داخل کشور هل‌هل می‌زند که سوراخی هر چند کوچک را برای نفوذ به داخل ایران بیابند که با یک سوراخ کم‌کم به تمام کشور نفوذ کنند و مانند زمان پهلوی تمام دارایی‌های ایران را بگیرند و این‌ها از الطاف خداوند است که جلوی نفوذ آمریکایی به داخل کشور گرفته شده است.

وی با اشاره به قعطنامه عاشورا اظهار کرد: ما امت عاشورایی و کربلایی تا آخرین نفس و نفر و آخرین قطره خون خود پای ولایت می‌ایستیم.امام راحل به جنگ با شاه رفت، همه دل‌ها را با خود برد و وقتی که وارد میدان شد، شاه گفت صدای انقلاب را شنیدم و فریاد مرگ بر شاه کار خود را کرد و طومار حکومت پهلوی بسته شد.

امام جمعه موقت تهران یادآور شد: پوتین به طور مداوم در ملاقات‌های خود با سران دیگر کشورها دارای ژست است و اخم می‌کند، اما وقتی که با رهبر عزیزمان ملاقات داشتند با دست‌های بسته مانند یک دوست پای صحبت‌های ایشان نشستند و این نعمت هزاران بار جای شکر دارد.

وی اظهار کرد: ما در قضیه برجام مانده بودیم که چه کار کنیم، اما دیدیم که یک نامه با 9 شرط از سوی مقام معظم رهبری برایمان ارسال شد که تمام راه‌های نفوذ آمریکا را بسته بود که به لطف خداوند و برکت وجود رهبری در تمامی کارها موفق شدیم.

سید احمد خاتمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر