کد خبر: 328748 A

رئیس ستاد انتخابات استان تهران:

ایلنا: رئیس ستاد انتخابات تهران با بیان اینکه ما معتقد هستیم نتیجه انتخابات باید به انسجام ملی در کشور منجر شود گفت: با برگزاری انتخابات شفاف، انسجام و وحدت ملی در کشور ایجاد می‌شود.

به گزارش ایلنا، علی اصغر ناصربخت در جلسه هماهنگی با مناطق آموزش و پرورش درباره برگزاری انتخابات اسفندماه اظهار کرد: ما باید بر مبنای افکار بلند حضرت امام خمینی (ره) و تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب به فکر انسجام و وحدت جامعه و آحاد مردم باشیم و بتوانیم فرهنگ اصیل و مبنای فکری غنی کشور را گسترش و تعمیم بدهیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ما معتقدیم انتخابات یکی از عرصه‌های مهم برای به منصه ظهور قرار دادن تفکرات بلند جمهوری اسلامی ایران است؛ انتخابات باید منجر به انسجام ملی و وحدت میان آحاد ملت باشد و این اتفاق میسر نمی‌شود تا زمانی که یک انتخابات در فضای بسیار شفاف و با حضور همه آحاد مردم برگزار شود. فضای انتخابات باید آنقدر شفاف بشود تا همه آحاد ملت از آنچه که در فضای انتخابات سپری می‌شود خیالشان راحت باشد. هیچ حجتی بالا‌تر از قانون برایمان متصور نیست؛ ما موظف هستیم قانون را در بالا‌ترین حد و فضای خودش رعایت کنیم و به آن بپردازیم.

ناصربخت در ادامه به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) که فرمودند میزان رای ملت است اشاره داشت و تاکید کرد در واقع تفکر استراتژیک نظام بر باور به رای مردم است که سرلوحه انتخابات ادوار گذشته تا کنون قرار داشته است.

معاون سیاسی انتظامی فرماندار تهران همچنین با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری درباره حرمت شرعی آرای مردم تصریح کرد: مردم باید یقین داشته باشند که رایشان برای دست‌اندرکاران اجرایی انتخابات مهم است.

ناصربخت در پایان تاکید کرد: اگر این دو موضوع در کنار یکدیگر قرار بگیرد شاهد حضور گسترده و پرنشاط مردم در انتخابات خواهیم بود. ما وظیفه داریم بر اساس قانون حرکت کنیم که نتیجه انتخابات بر عظمت و انسجام مردم و کشور ما کمک کند.

علی اصغر ناصربخت رئیس ستاد انتخابات استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر