کد خبر: 332385 A

مصباحی‌مقدم در جمع خبرنگاران:

ایلنا: نماینده مجلس نهم گفت: بنا بر دعوت از فراکسیون رهروان ولایت در جلسات شورای مرکزی اصولگرایان به این دلیل که حزب و تشکل نیست نبوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا مصباحی مقدم پس از ثبت‌نام در انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران درباره حضور علی‌ لاریجانی در جلسات شورای ائتلاف مرکزی اصولگرایان اظهار داشت: آقای لاریجانی اعلام کردند که نماینده خود را به جلسات می‌فرستد اما تاکنون هیچ نماینده‌ای از سوی وی درجلسات حضور نداشته است.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز تهران ادامه داد: اینکه رسما از فراکسیون رهروان ولایت خواسته باشیم که در جلسات شورا شرکت کند٬ اینگونه نبوده و آن هم به این دلیل که رهروان یک فراکسیون در مجلس است٬ نه حزب و تشکل شناسنامه‌دار.

نماینده مجلس شورای اسلامی در باره عدم حضور محمدرضا با هنر در برخی جلسات شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان مبنی بر احتمال وجود مخالفت با این شورا گفت: دلایل نیامدن وی به جلسات با خودش است و وی گاهی اوقات و در برخی جلسات حضور دارد و در برخی جلسات خیر٬ لذا نمی‌توان عدم حضور وی را مخالفت با شورا تلقی کرد.

مصباحی‌مقدم خاطرنشان کرد: پیش‌بینی من این نیست که فتنه‌ای پیش بیاید٬ چراکه جایگاه خبرگان رهبری بسیار بالاست و بعید می‌دانم دچار فتنه شود و طبیعتا کسانی هم که بخواهند از فضای انتخابات استفاده‌ای به نفع خود کنند٬ شکست می‌خورند.

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر