کد خبر: 332546 A

طی پیامی؛

ایلنا: رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی تبریک رئیس مجلس شورای اسلامی فرارسیدن میلاد حضرت مسیح (ع) و آغاز سال نو میلادی را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، متن پیام علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت مسیح (ع) و آغاز سال نو میلادی به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
عالیجناب

مایلم فرا رسیدن سالروز میلاد مبارک پیامبر بزرگ الهی حضرت عیسی بن مریم (ع) و آغاز سال جدید میلادی را به جناب‌عالی و همکاران محترمتان در پارلمان صمیمانه تبریک و تهنیت گویم.

جهان امروز بیش از هر زمان دیگری به بازگشت به آموزه‌ها و معارف پیام‌آوران بزرگ الهی برای دستیابی به عدالت، صلح و آرامش، کاهش نابرابری‌های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی و پیشرفت نیاز دارد.

عالیجناب‌

چشم‌انداز تحولات جهانی در سال پیش‌رو بیش از هر چیز تحت تاثیر مخاطرها‌های حاد ناشی از گسترش تروریسم قرار دارد. حمله‌های اخیر در غرب آسیا، اروپا و آفریقا به روشنی خطر این پدیده شوم غیرانسانی را برای تمام کشور‌ها و ملت‌ها نشان داد. مقابله با گروه‌های افراطی و تروریستی همفکری، مشورت منظم و مستمر میان کشور‌ها را در سطوح مختلف از جمله میان پارلمان‌ها را ضروری ساخته است.

همکاری مجالس در زمینه مبارزه با تروریسم و ریشه‌های رشد و گسترش تفکرات افراطی از جمله فقر، نابرابری، سیاست‌های دوگانه و مداخله‌جویانه، عدم احترام به آراء ملت‌ها، بخش مهمی از راهبرد جهانی برای مقابله با این پدیده شوم باشد.

مایلم تاکید کنم، اسلام دین برادری، محبت و خیرخواهی برای انسان‌ها است. جنایات گروه‌های تروریستی- تکفیری هیچ ارتباطی با این دین بزرگ الهی ندارد.

بار دیگر ضمن تبریک این میلاد مبارک از خداوند منان موفقیت روزافزون جناب‌عالی را خواستارم.

علی لاریجانی
رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران

علی لاریجانی سال نو میلادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر