کد خبر: 332846 A

با حضور در وزارت کشور؛

ایلنا: وزیر آموزش و پرورش دولت دهم در انتخابات مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا مستقر در وزارت کشور، حمیدرضا حاجی‌بابایی دقایقی پیش برای حضور در انتخابات مجلس در ستاد انتخابات حاضر شد و از حوزه انتخابیه همدان اقدام به نام نویسی کرد.

حاجی بابایی ویر آموزش و پرورش دولت دهم بود که تصدی وی در این وزاتخانه نقدهای زیادی به عملکردش وارد شد.

تصادف اتوبوس راهیان نور و آتش‌سوزی در مدرسه‌ای در شین‌آباد از حواشی بود که حاجی بابایی را تا مرز سوال و استیضاح پیش برد.

ارتباطی با احمدی‌نزاد ندارم!

حاجی‌بابایی همچنین در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا٬ درباره چگونگی حضورش در انتخابات گفت: حضور در انتخابات در قالب اصولگرایی است و امیدوارم تمام جریان‌های سیاسی چه اصلاح‌طلب و چه اصولگرا با ورود به میدان به رقابت با یکدیگر بپردازند.

وزیر آموزش و پرورش دولت دهم درباره تشکیل شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان گفت: تشکیل این شورا موفقیت بزرگی برای جریان اصولگرایی است و بنده هم ذیل همین ائتلاف به انتخابات ورود پیدا کرده‌ام.

نماینده مجلس هشتم با تاکید براینکه درباره حضورم در انتخابات با احمدی‌نژاد هیچ‌گونه ارتباط و صحبتی نداشته‌ام٬ گفت: یک سری از اعضای جبهه یکتا برای حضور درانتخابات مجلس اقدام به نام‌نویسی کرده‌اند و برخی دیگر قصد حضور ندارند.

حاجی‌بابایی گفت: ما در قالب اصولگرایی و شورای مرکزی ائتلاف بزرگ که جدیدا شکل گرفته به صحنه‌ می‌آییم.

نماینده مجلس هشتم در پاسخ به این که آیا رایزنی‌هایی برای حضور در شورای مرکزی ائتلاف‌اصولگرایان داشته‌آید گفت: از ابتدا با آقای تقوی حرکت‌ها را آغاز کردیم که منجر به تشکیل شورا شده و اکنون هم روند مثبت و خوبی در این شورا در جریان است.

حاجی بابایی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر