کد خبر: 332907 A

آذر منصوری در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: عضو ارشد حزب اتحاد ملت ایران تاکید کرد: هر قدر انتخابات سمت و سوی مطالبه‌محوری و برنامه‌محوری پیدا کند، ظرفیت‌های انتخابات آگاهانه مردم نیز افزایش می‌یابد.

آذر منصوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با بیان اینکه در انتخابات ثبت نام نکرده است و حضورش به عنوان کاندیدای انتخابات منتفی است، گفت: از همه اصلاح‌طلبانی که در خود توانایی ایفای مسئولیت نمایندگی را می‌بینند٬ می‌خواهم که در فرصت باقیمانده ثبت‌نام کنند.

وی با تاکید بر اینکه امروز جامعه ایرانی با خیل عظیمی از زنان متخصص، با تجربه و آشنا به مقتضیات کشور مواجه است، از زنان خواست با اعتماد به نفس بیشتر در فرصت باقی‌مانده به ثبت نام مبادرت کنند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب این حضور را یک نقطه عطف برای کم کردن نابرابری‌ها و تبعیض‌ها علیه زنان برشمرد.

منصوری در خصوص ضرورت تامین الزامات نشاط سیاسی و مشارکت گسترده مردم در انتخابات اظهار داشت: انتخابات آزاد، عادلانه و قانونی، موثرترین نماد و پیام مردم‌سالاری در کشور است و هر عاملی که انتخاب مردم را محدود کند، مستقیما چهره نظام را مخدوش می‌کند.

این عضو شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان انسجام امروز اصلاح‌طلبان را در وضعیت مطلوب قلمداد کرد و یادآور شد: اصلاح‌طلبان با توجه به تجربه‌ای که در سایه آسیب‌شناسی رفتارهای گذشته خود به آن دست یافته‌اند، همه هم و غم خود را بکار بسته‌اند تا به انسجام و اجماع حداکثری دست یابند.

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت در پایان ضمن توجه دادن جریان‌های سیاسی به رویکردهای برنامه‌محور و مطالبه‌محور تصریح کرد: هر قدر انتخابات سمت و سوی مطالبه‌محوری و برنامه‌محوری پیدا کند، ظرفیت‌های انتخابات آگاهانه مردم نیز افزایش می‌یابد.

آذر منصوری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر