کد خبر: 333006 A

حاشیه در ستاد انتخابات؛

ایلنا: رویانیان که پس از پایان مهلت ثبت نام به فرمانداری آمده بود، به علت ممانعت از ثبت نام با مسئولان حراست فرمانداری درگیری لفظی پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا مستقر در فرمانداری تهران، با وجود گذشت یک ساعت و نیم از پایان ثبت نام داوطلبان انتخابات دوره مجلس شورای اسلامی، محمد رویانیان با مراجعه به فرمانداری تهران درخواست ثبت نام داشت که با ممانعت حراست فرمانداری روبرو شد.

پس از ممانعت مسئولان حراست، درگیری لفظی ایجاد شد که سرانجام با وساطت اطرافیان رویانیان، درگیری تمام شد و وی که فرمانداری را ترک کرده بود، دوباره به فرمانداری بازگردانده شد.

اجازه ورود رویانیان به فرمانداری تهران در حالی انجام شد، چند داوطلب برای ثبت نام بیرون فرمانداری مانده بودند و اجازه ورود نیافتند.

هر چه شورای نگهبان بگوید، عشق است

رویانیان پس از ثبت نام به جمع خبرنگاران آمد و پرسش‌های خبرنگاران پاسخ داد و ابتدا در مورد همکاری با احمدی‌نژاد گفت: آقای احمدی‌نژاد را بیش از دو سال است که نه دیده‌ام و نه تماس داشته‌ام و حزبشان را قبول ندارم.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سوالی در مورد سابقه قضایی وی و اپیش یینی‌اش از تایید یا رد صلاحیت با بیان اینکه هر آنچه شورای نگهبان بگوید، عشق است، متذکر شد: الان یک پرونده در حد بازپرسی و دادسرا دارم اما افتخار می‌کنم که نظام جمهوری اسلامی حتی از منِ سردار رویانیان بازخواست و سوال کند اما کلا من مجرم نیستم اما نوکر مردم هستم.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که «آیا فکر می‌کنید صلاحیت شما تأیید شود؟ ‌» اظهار کرد: ‌ نمی‌دانم؛ اگر تأیید نشوم هیچ کاری نمی‌کنم و اعتراضی نمی‌کنم.

رویانیان  3

رویانیان

رویانیان 1

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر