کد خبر: 333008 A

شجاع‌پوریان در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: یک فعال سیاسی اصلاح طلب از مسئولان اجرایی و نظارتی خواست که فرصت حضور همه سلایق سیاسی را در انتخابات اسفندماه فراهم کنند.

ولی‌الله شجاع‌پوریان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، اظهار داشت: رویکرد تشکل‌های اصلاح‌طلب به ویژه‌ حزب متبوع من (حزب اتحاد ملت ایران اسلامی) در ثبت نام حداکثری چهره‌های اصلاح‌طلب در انتخابات اسفندماه مجلس شورای اسلامی است. 

او در باره چشم‌انداز حضور مردم در انتخابات یادآور شد:‌ به نظر ما اگر همه چیز بر اساس قانون انجام شود و مشکلی پیش نیاید، مطمئناً شاهد حضور پرشور مردم در انتخابات خواهیم بود. ضمن آنکه اعتقاد داریم این انتخابات می‌تواند پایه‌های  مردم‌سالاری نظام را هر چه بیشتر مستحکم‌تر کند و  در عین حال اعتبار ایران اسلامی را در مجامع بین‌المللی افزایش دهد. 

این نامزد مجلس دهم از مردم خواست با امید به آینده روشن هر چه پرشورتر در انتخابات شرکت کنند تا مجلسی قوی و کارآمد برای پیشرفت و توسعه کشور و پشتیبانی منطقی از دولت تدبیر و امید شکل بگیرد.  

این نماینده فعلی شورای شهر تهران اظهار امیدواری  کرد که مسئولان اجرایی و نظارتی انتخابات برای آنکه حیثیت و حقانیت نظام مردم‌سالاری دینی ایران را به دنیا نشان دهند، فرصت برابر به دلسوزان نظام و انقلاب اسلامی بدهند تا در یک انتخابات آزاد حضور یابند و مردم نمایندگان واقعی خود را انتخاب کنند.

شجاع‌پوریان در باره رابطه خود با شهر اهواز گفت: سال‌های متمادی در این شهر زندگی کردم و مدت زیادی را هم در کسوت هیأت علمی دانشگاه شهید چمران با مدیران، دانشگاهیان و فرهیختگان اقوام و عشایر منطقه و همچنین اصناف و جمعیت‌های مختلف مرتبط بوده‌ام و از این رهگذر با وضعیت اجتماعی،‌ اقتصادی، فرهنگی و سیاسی این کلانشهر آگاهی کامل دارم و امیدوارم این آشنایی بتواند مفید فایده واقع شود، ضمن اینکه به دلیل وضعیت استراتژیک استان خوزستان و شهر اهواز، این منطقه اهمیتی بسیار بالا دارد که سابقه دو دوره حضور بنده در مجلس شاید بتواند در سمت نمایندگی مردم این شهر مهم جنوب کشور، مثمرثمر واقع شود.

انتخابات مجلس دهم شجاع پوریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر