کد خبر: 337919 A

مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار می‌کند؛

ایلنا: مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در راستای بررسی برنامه ششم توسعه، نشست «برنامه ششم توسعه؛ ضرورت‌ها و رویکرد‌ها» را برگزار می‌کند.

به گزارش ایلنا، نشست «برنامه ششم توسعه؛ ضرورت‌ها و رویکرد‌ها»، عصر روز شنبه (۲۶ دی‌ماه) با سخنرانی مسئولان کشوری و اساتید و با حضور صاحب‌نظران و کار‌شناسان حوزه برنامه‌ریزی برگزار می‌شود.

در این نشست یک‌روزه کاظم جلالی رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، غلامرضا تاجگردون رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات، احمد توکلی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات، فیروزه خلعتبری عضو شورای علمی گروه مطالعات توسعه و برنامه‌ریزی مرکز پژوهش‌های مجلس و محمد قاسمی معاون پژوهش‌های اقتصادی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، سخنرانی خواهند کرد.

شایان ذکر است، دبیرخانه برنامه ششم توسعه از دو سال پیش در مرکز پژوهش‌های مجلس تشکیل شده است و با همکاری و تعامل بخش‌ها و کار‌شناسان و مسئولان مختلف دولت، ده‌ها نشست با حضور اساتید، کار‌شناسان و صاحب‌نظران حوزه برنامه‌ریزی برگزار کرده است و براساس آن ۲۰ گزارش در بخش‌های مختلف مرتبط با برنامه‌ریزی جهت ارائه به نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مسئولان و سیاستگذاران کشور تهیه و تدوین شده است.

مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی برنامه ششم توسعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر