کد خبر: 342182 A

حکیمی‌پور در کنگره حزب مردم‌سالاری:

ایلنا: دبیرکل حزب اراده ملت ایران عنوان کرد: در صورتی که جریان اصلاحات اکثریت کرسی‌های مجلس را در اختیار بگیرد اصلاح قانون انتخابات در اولویت کاری ما خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، احمد حکیمی‌پور در چهاردهمین کنگره حزب مردم‌سالاری گفت: سیاست یک عرصه کار جمعی است و حضور منفرد در سیاست معنی ندارد. کسانی که می‌گویند وابسته به هیچ حزب و جناحی نیستند حرف بی‌معنی را می‌زنند چرا که این حرف در قالب سیاست‌ورزی نمی‌گنجد.

وی با بیان اینکه انتخابات بدون کار حزبی به هیچ وجه منجر به نتیجه مطلوب نخواهد شد، اظهار داشت: حزب مردم‌سالاری حزبی است که در چرخه سیاست‌ورزی و کار حزبی خوش درخشیده و من می‌دانم کار حزبی در کشور ما چه هزینه سنگینی دارد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه برای دستیابی به توسعه پایدار چاره‌ای نیست که احزاب سراسری، تمام عیار و پایدار شکل بگیرند، تصریح کرد: اصلاح طلبان چاره‌ای جز کار جمعی و حزبی ندارند. در جریان اصلاحات هم تاکید بر حزب محوری است زیرا جریان اصلاحات جریانی پیش‌رو و آینده‌نگر است و باید الزامات کار سیاسی را جلو ببرد.

حکیمی‌پور افزود: کار اصلاحات باید از طریق تشکل‌های شناسنامه‌دار و هزینه‌داده پیش برود و معنی ندارد در هنگام انتخابات احزاب را تضعیف کنیم.

دبیرکل حزب اراده ملت ایران یادآور شد: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در آینده با قوت و قدرت کار خود را ادامه می‌دهند و در صورتی که جریان اصلاحات اکثریت کرسی‌های مجلس را در اختیار بگیرد اصلاح قانون انتخابات در اولویت کاری ما خواهد بود.

کنگره حزب مردم سالاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر