کد خبر: 342184 A

بروجردی در کنگره حزب مردم‌سالاری:

ایلنا: بروجردی گفت: احزاب باید در کنار یکدیگر کار را پیش برده و از منیت‌ها دوری کنند. در این شرایط شاهد طلیعه‌ای برای رسیدن به دموکراسی هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اشرف بروجردی در چهاردهمین کنگره حزب مردم‌سالاری گفت: اصلاح‌طلبان در آغاز یک تصمیم بزرگ قرار گرفته‌اند و آن این است که علی‌رغم رد صلاحیت‌های گسترده تصمیم واحدی اتخاذ شده است که همه در پای صندوق‌ها برای ادای دین حاضر شوند.

وی گفت: احزاب باید در کنار یکدیگر کار را پیش برده و از منیت‌ها دوری کنند. در این شرایط شاهد طلیعه‌ای برای رسیدن به دموکراسی هستیم. ما هنوز در آغاز راهیم و تمرین می‌کنیم، البته آمال ما رسیدن به جامعه فاضله‌ای است که آن جامعه تجلی دیدگاه و آرمان‌های اسلامی و دینی‌مان است.

این عضو مجمع زنان اصلاح طلب با تاکید بر این‌که «وجود احزاب و تشکل‌ها می‌تواند نقطه عطفی در جامعه باشد» به شکل‌گیری حزب جمهوری اسلامی بعد از انقلاب اشاره و اظهار کرد: بنده در آن زمان مسئول شاخه خواهران حزب بودم. این حزب تا قبل از فاجعه 7 تیر امور را به خوبی پیش می‌برد اما بعد از آن و به دلیل به شهادت رسیدن عده‌ای از افراد حزب نهایتا تشکیلات نتوانست دوام اولیه را حفظ کند. اکنون و در برهه کنونی به حزبی نیاز داریم که علاوه بر کادرسازی بتواند از قابلیت‌های علمی و توانایی اجرایی و برخورداری از خرد جمعی استفاده کند.

وی با اشاره به تلاش‌های حزب مردم‌سالاری اظهار داشت: امیدواریم عزیزان جبهه اصلاحات شرایطی را فراهم کنند تا با مشارکت مردم امکان برخورداری و تشکیل مجلسی با حضور نمایندگان شایسته و کسانی که درد مردم را دارند و همه هم و غم‌شان پیش بردن امور جامعه است، شکل بگیرد.

کنگره حزب مردم سالاری اشرف بروجردی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر