کد خبر: 345307 A

وزیر دفاع در مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران برجام:

ایلنا: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ملت، دولت و رئیس جمهور هیچ‌گاه ذره‌ای از تقویت توان دفاعی کشور به ویژه اقتدار و توان موشکی غفلت نخواهند کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح درحاشیه مراسم تجلیل از خانواده شهدای هسته‌ای و افتخارآفرینان برجام که صبح امروز برگزار شد، گفت: اگر مقاومت ملت، حمایت‌ها و هدایت‌های رهبری و عزم و اراده و مسئولیت پذیری رئیس جمهور و نیز تلاش خستگی‌ناپذیر دست‌اندرکاران تیم مذاکره کننده نبود امروز چنین دستاوردی حاصل نمی‌شد. 
 
او ادامه داد:  امروز همگان مدیون عنایات پروردگار، توجهات امام زمان (ع)، رهبری و هدایت مقام معظم رهبری، مدیریت رئیس جمهور و تلاش همه دانشمندان و محققان هستیم. 
 
وزیر دفاع خاطرنشان کرد: امروز ایران علاوه بر تثبیت حقوق هسته‌ای خود که ناشی از دستاوردهای ملی و فناوری‌های بومی است، همه اتهامات ناجوانمردانه‌ مبنی بر خروج ایران از مسیر صلح‌آمیز هسته‌ای که به ملت ایران وارد شده بود را رد کرد. 
 
دهقان در پایان اعلام کرد: ملت، دولت و رئیس‌جمهور هیچ‌گاه ذره‌ای از تقویت توان دفاعی کشور به ویژه اقتدار و توان موشکی غفلت نخواهند کرد.

سردار دهقان تقدیر از دست‌اندکاران برجام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر