کد خبر: 352209 A

در پیامی مطرح شد؛

ایلنا: سید محمود علوی نماینده مجلس خبرگان رهبری در تهران در پیامی به مردم این استان از حضور آن‌ها در انتخابات ۷ اسفند تشکر و تقدیر کرد.

به گزارش ایلنا، متن این پیام به شرح ذیل است:

هر آن کو سپاس آورد خلق را
گشودست بر شکر حق، حلق را

مردم بزرگوار استان تهران

خدای بزرگ را سپاس می‌گوییم که توفیق داد بار دیگر ملت فهیم و سلحشور ایران اسلامی، با خلق حماسه‌ای جدید، سرنوشت کشور را در مقطع کنونی حساس رقم زدند و به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، بار دیگر، «مردم سالاری دینی» را در چهرهٔ درخشان و پر اقتدار خود به جهانیان نشان دادند.

اینجانب از تمامی شهروندان عزیز، موقعیت‌شناس و انقلابی استان تهران که در لبیک به مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در هفتم اسفند ماه پای صندوق‌های رأی حاضر و با این حضور گرمشان باعث ایجاد شور و نشاط و افزایش انسجام اجتماعی و مشارکت سیاسی شدند، تشکّر و قدردانی می‌کنم.

همچنین از آن دسته شهروندان عزیز استان تهران، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، جوانان، نخبگان و همهٔ اقشاری که بر خدمتگزار خود منّت نهاده و اینجانب را برای انجام وظیفه در سنگر خطیر مجلس خبرگان رهبری برگزیدند، تشکّر و سپاس ویژه می‌کنم.

از خدای بزرگ خالصانه می‌خواهم که توفیق دهد تا بتوانم در سنگر مقدّس و مهم مجلس خبرگان رهبری، وظیفهٔ خطیر نمایندگی شما شهروندان عزیز را به جا آورم و در راه حفظ ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی، پاسداشت خون شهدای انقلاب و پاسداشت راه امام خمینی (رحمت الله علیه) و حرکت در پرتو پر مهر راه ولایت فقیه کوشا باشم.

حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر