کد خبر: 352311 A

علیرضا رحیمی:

ایلنا: نماینده اصلاح طلب و منتخب مردم در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در پی حضور پرشکوه مردم در انتخابات؛ پیام تشکر صادر کرد.

به گزارش ایلنا، متن پیام علیرضا رحیمی به شرح زیر است:

بنام خدا

شکوه شورآفرین حضور مردم و انتخاب آگاهانه و هوشمندانه آن‌ها مسیر تازه‌ای را فراروی عرصه سیاست و قانونگذاری کشور گشود و نتیجه این انتخاب، رضایت و عبرت توأمان را در اردوگاه‌های فعالان سیاسی و اجتماعی رقم زد.

بدون تردید توصیه رهبر معظم انقلاب در حق‌الناس بودن رأی مردم و توجه دادن مردم به فهرست‌های انتخاباتی و به‌ویژه حلم و درایت ایشان در حضور سلیقه‌های مختلف با ملاحظه اصول حکمت و مصلحت، نقش وافری برای توفیق دولت در برگزاری بی‌تنش انتخابات و مشارکت مردم ایفا نمود.

صحنه‌های شورانگیز حضور جوانان و زنان و مردان باانگیزه که اغلب در شرایط سخت دردمندانه و صبورانه پای صندوق‌های رأی بر آرمان و اراده خود پافشاری کردند و گفتمانی را که به نظر خود نزدیک‌تر یافتند برگزیدند، خطوط زیبای صفحه زرین ۷ اسفند را خلق کرد.

فهرست امید با همت والا و همبستگی مردم امیدآفرین شد تا آرامش و رونق اقتصادی با همدلی مجلس و دولت به کشور بازگردد. گام دوم با حضور پررنگ شایستگان، فرهیختگان، ایثارگران با کارنامه‌های روشن در فهرست امید توسط اراده خلاق مردم شکوه‌مندانه به بار نشست.

همچنان که ایثار و ایثارگری در مصادره جناحی نمی‌گنجد اراده مردم هم تحت قیمومیت هیچ گروهی درنمی‌آید و آنگاه که فضای انتخاب فراهم باشد ولو در شرایط سخت، مردم با تمام توان انتخابشان را پای صندوق رأی فریاد خواهند زد همان‌گونه که در هفتم اسفند حماسه‌ای ماندگار آفریدند.

به سهم خود از مردم عزیز و همدل، از همه اقشار بابت اعتماد کامل به فهرست امید و همچنین ابراز اعتمادشان به این‌جانب، سپاس قلبی و خالصانه دارم و امیدوارم خداوند همواره حمایتش را در راه خدمت به مردم و ایران عزیز پشتوانه تصمیم و عمل همه ما قرار دهد.

همچنین لازم می‌دانم از همه دلسوزان واقعی نظام و یاران امام که برای تثبیت پایه‌های مردم‌سالاری و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی، (به‌رغم همه مرارت‌ها) با انسجامی ستودنی مردم را به طرق مختلف به مشارکت حداکثری در تعیین سرنوشت خویش دعوت کردند قدردانی کنم.

به امید ایرانی شاداب‌تر و سرفراز‌تر همراه با امید و آرامش و رونق اقتصادی

علیرضا رحیمی - دوازدهم اسفند هزار و سیصد و نود و چهار

 

انتخابات مجلس دهم علیرضا رحیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر