کد خبر: 352347 A

طی بیانیه‌ای؛

ایلنا: وزیر اطلاعات به مناسبت حضور پرشور مردم ایران در انتخابات هفتم اسفند بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، متن پیام حجت‌ الاسلام والمسلمین سید محمود علوی به شرح ذیل است:

اینک که به لطف خدای کریم، دهمین دورهٔ انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دورهٔ مجلس خبرگان رهبری، با شور و نشاط باور نکردنی و در فضایی امن توسط ملّت فهیم ایران اسلامی برگزار گردید، جا دارد جبههٔ سپاس به پیشگاه حضرت احدیّت و خدای رحمان و رحیم بساییم که بار دیگر، ما را مرهون بخشش لایزال خویش قرار داد.

اینجانب، از همهٔ اقشار، گروه‌ها، جریانات سیاسی و نخبگان کشور و مردم شریف ایران اسلامی به خاطر خلق حماسه‌ای دیگر و حضور با نشاطشان در پای صندوق‌های رأی که به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بار دیگر مردم سالاری دینی را بر چهرهٔ درخشان و پراقتدار خود به جهانیان نشان دادند، صمیمانه سپاسگزارم.

قطعاً، همدلی و همکاری همهٔ اقشار و مسئولین محترم کشور در پرتو عنایت حق تعالی، یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر در کسب این پیروزی بزرگ به شمار می‌رود که حاصل آن در فضایی امن و پرنشاط و به دور از التهاب که دستگاه‌های اطلاعاتی و وزارت اطلاعات فراهم نمودند به بار نشست و موجبات خرسندی ملّت بزرگ ایران، رهبری بزرگوار و دوستاران انقلاب اسلامی در سراسر جهان را فراهم نمود.

امید است مردم عزیز ایران اسلامی و مسئولین محترم کشور، همواره در پاسداشت فداکاری‌ها و ایثارگری‌های شهدا و امام شهدا (رحمت‌الله علیه) و حفظ دست آوردهای بزرگ انقلاب اسلامی (از جمله مردم سالاری دینی) زیر سایهٔ پرمهر ولایت فقیه موفق باشند.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر