کد خبر: 356871 A

مهرعلیزاده در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: معاون رئیس جمهور در دولت اصلاحات تاکید کرد: با استقرار مجلس دهم که مجلسی همسو با دولت است امیدواریم حرف‌هایی هم که از تریبون آن شنیده می‌شود به ویژه در مورد شخصیت‌های کشور، منطقی باشد.

محسن مهرعلیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، با یادآوری موضوع ممنوع‌التصویری سید محمد خاتمی تاکید کرد: وقتی محدودیتی ایجاد می‌شود، عده‌ای عامدانه فضا را تند می‌کنند؛ گویی برخی منفعت‌شان در ایجاد دعوا و حاشیه است و نمی‌توانند در منطق، حیات سیاسی داشته باشند؛ به عبارتی دیگر نان برخی در دعوا و حاشیه‌ها است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب تاکید کرد: با استقرار مجلس دهم که مجلسی همسو با دولت است، امیدواریم حرف‌هایی که از تریبون آن شنیده می‌شود به ویژه در مورد شخصیت‌های کشور، منطقی باشد.

او با بیان اینکه وقتی مسائل وارونه جلوه داده می‌شود، اصالت‌ها و ارزش‌ها جای خود را به بی‌ارزشی‌ها می‌دهد، اظهار داشت: دولت باید با استفاده از فضای انتخاب مردم در سال 92 و 94 از منطق و عقلانیت در رفع محدودیت‌ها استفاده کند.

معاون رییس جمهور در دولت اصلاحات با بیان اینکه معتقدیم این محدودیت‌ها ناشی از برخی فضاسازی‌های ایجاد شده است، ابراز داشت: دستگاه‌هایی که چنین محدودیت‌هایی را وضع کردند، باید بگویند چرا این اتفاق افتاده است.

مهرعلیزاده یادآور شد: با استقرار ترکیب مجلس دهم تندروها به میزان زیادی در صحنه رسمی کشور نخواهند بود و این به عقلانیت بیشتر در بررسی خیلی از مسائل از جمله ممنوع‌التصویری آقای خاتمی کمک می‌کند.

سیدمحمد خاتمی محسن مهرعلیزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر