کد خبر: 357558 A

در پیامی؛

ایلنا: نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی، پیروزی ارتش و نیروهای مردمی سوریه در نبرد با گروه‌های تروریستی و بازپس‌گیری شهر تاریخی تدمر را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی، در پیام تبریک خود به بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه خاطرنشان کرد: عزم و اراده واقعی ملت، دولت و ارتش سوریه برای پاکسازی سرزمین‌های اشغال‌شده توسط گروه‌های تروریستی و تکفیری مورد تحسین و افتخار است و این فداکاری‌ها و رشادت‌ها در تاریخ منطقه ثبت خواهد شد.

وی تصریح کرد: در این مسیر دولت و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به پشتیبانی کامل خود از سوریه و محور مقاومت ادامه خواهند داد.

شمخانی با اشاره به فراگیر و جهانی بودن تهدیدات داعش، سوریه را خط مقدم مبارزه با تروریسم دانست و تاکید کرد: سازمان‌های بین‌المللی و کشورهای مدعی باید به جای تطهیر وجهه برخی گروه‌های تروریستی و شرکت‌دادن آنها در گفت‌وگوهای صلح، تلاش خود را بر حمایت از دولت سوریه و مبارزه واقعی با تروریسم متمرکز کنند.

وی خاطرنشان کرد: امید است با بیرون راندن تروریسم و بازگرداندن آرامش و ثبات به سوریه شاهد رشد و بالندگی این کشور در عرصه جهانی و ارائه الگویی موفق از ایستادگی در برابر توطئه‌ها و جنگ‌های نیابتی باشیم.

 

علی شمخانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر