کد خبر: 359028 A

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:

ایلنا: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: انتظارها و زیاده‌خواهی‌های استکباری آمریکا بی‌جهت و غیرقابل قبول است و هیچ کس در جمهوری اسلامی ایران به آنها بهایی نمی‌دهد.

به گزارش ایلنا، سردار حسن فیروزآبادی در دیدار فرماندهان و مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح، فرمانده و معاونان نیروی انتظامی، وزیر اطلاعات و معاونان این وزارتخانه با اشاره به اظهارات اخیر اوباما درباره روح برجام گفت: ما هنگام بررسی جزئیات برجام، جز متن آن چیزی ندیدیم و اطلاعی از روح برجام نداریم.

او همچنین افزود: برای اطمینان، در جلسه‌ای از مذاکره کنندگان محترم سوال کردم آیا سخن یا قراری بجز آنچه در متن برجام است وجود دارد و آنها تاکید کردند که خیر، چیزی جز این متن در میان نیست، بنابراین انتظارها و زیاده‌خواهی‌های استکباری آمریکا بی‌جهت و غیرقابل قبول است و هیچ کس در جمهوری اسلامی ایران به آن‌ها بهایی نمی‌دهد.

فیروزآبادی در پایان با شکرگزاری به درگاه خداوند به خاطر فضای نشاط، امنیت، آرامش، صفا و صمیمیت در اقشار مختلف مردم و کارکنان خدمتگزار در دستگاه‌های مختلف گفت: نشاط، آرامش و امنیت مردم در نوروز امسال از نتایج همبستگی و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان زحمت‌کش ناجا، سپاه، ارتش و سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات است که باید برای این زحمت و سنت الهی شکرگزاری کرد.

 

سرلشکر فیروزآبادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر