کد خبر: 359079 A

نماینده ولی‌فقیه در سپاه:

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شناخت و شناساندن معروف و منکر و شناخت و شناساندن فریضه امر به معروف و نهی از منکر و ایجاد بستر و زمینه اجراء فریضه به عنوان اولویت کاری سپاه در سال جاری پیگیری می‌شود.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام علی سعیدی در جمع فرماندهان و جمعی از کارکنان سپاه مستقر در تهران با اشاره به متبرک بودن آغاز و پایان امسال به قدوم مبارک حضرت زهرا (سلام الله علی‌ها) اظهار کرد: یکی از شاخص‌ترین مسائلی که می‌توان در رابطه با آن بانوی بزرگوار گفت این است که به‌رغم همه فضائل و عظمت این گوهر آفرینش او یک شیعه واقعی بود و معیارهای شیعه بودن را به ما معرفی کرد.

وی با اشاره به چهار فراز زندگی حضرت زهرا (س) افزود: ایشان هم در دوران تولد تا هجرت، هم در دوران هجرت تا فتح مکه و هم در دوران فتح مکه تا رحلت پیامبر (ص) و نیز در دوران پس از پیامبر نمونه عینی فردی بود که می‌توان او را شیعه واقعی و پیرو راستین پیامبر اسلام و امیرالمومنین دانست.

نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه با اشاره به اولویت امسال سپاه در رابطه با تحول و تعالی بیان داشت: موضوع امر به معروف و نهی از منکر و نیز ایجاد بسترهای لازم برای تحقق این فریضه در سپاه در سه بخش شناخت و شناساندن معروف و منکر و شناخت و شناساندن فریضه امر به معروف و نهی از منکر و ایجاد بستر و زمینه اجراء فریضه به عنوان اولویت کاری در سپاه پیگیری می‌شود، لذا در این راستا اگر سپاه باید پیش‌رونده و پیش‌برنده کشور باشد، الزاماً باید این سه موضوع را در دستور کار خود قرار دهد.

سعیدی همچنین با اشاره به مسائل سیاسی سال جاری تصریح کرد: سال گذشته دو انتخابات خبرگان و مجلس برگزار شد و در آینده، کشور درگیر فضای سیاسی انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود که در این مسئله سپاه همچنان موضوع روشنگری و بصیرت را ادامه خواهد داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر