کد خبر: 359356 A

فرمانده مرکز آموزش‌های تخصصی پدافند هوایی:

ایلنا: فرمانده مرکز آموزش‌های تخصصی پدافند هوایی گفت: پدافند هوایی با اقتدار در رژه ۲۹ فروردین شرکت خواهد کرد و مرکز آموزش‌های تخصصی تجهیزات راداری خود را در این رژه شرکت خواهد داد.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ دوم شهروز شجاعی‌راد فرمانده مرکز آموزش‌های تخصصی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) در جمع کارکنان این مرکز گفت: در سال 94 به یاری خداوند و با همت و تلاش همه کارکنان اولین دوره عالی رسته‌ای به صورت مستقل برگزار شد و افسران پدافند هوایی در چهار منطقه عملیاتی و دو منطقه آموزشی با کیفیت عالی این دوره را طی کردند.

امیر شجاعی‌راد با اشاره به حضور پرقدرت قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) در رژه 29 فروردین اظهار کرد: پدافند هوایی مانند گذشته با اقتدار در رژه این روز شرکت خواهد کرد و مرکز آموزش‌های تخصصی تجهیزات راداری خود را در این رژه شرکت خواهد داد.

او افزود: مرکز آموزش‌های تخصصی پدافند هوایی از اواخر سال91 با هدف تربیت و آموزش نیروی متخصص در سطوح افسری، درجه داری و سربازی کار خود را آغاز کرده است و در این مدت با تعامل خوبی که با دانشگاه‌های آجا و همین طور دانشگاه‌های خارج از آجا داشته‌ایم توانسته‌ایم آموزش‌های خود را به روز و کاربردی ارائه دهیم.

قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر