کد خبر: 363735 A

آیت‌الله وحید خراسانی:

ایلنا: یکی از مراجع برجسته تقلید تاکید کرد: حقا و انصافا باید از تلاش‌های آقای ظریف در وزارت امور خارجه و دکتر هاشمی در وزارت بهداشت قدرانی کرد و هر دو وزیر با دقت کار کرده و به رفع مشکلات می‌پردازند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، آیت‌الله حسین وحید خراسانی ظهر امروز در دیدار با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تلاش‌های دولت گفت: دولت تلاش‌های گسترده‌ای انجام داده و سلام مخصوص مرا به دکتر روحانی، رئیس جمهور برسانید.

او با اشاره به خدمات قاضی‌زاده هاشمی در وزارت بهداشت اظهار داشت: این وزارتخانه توفیقات بسیاری داشته که از خدمات شما حقا و انصافا قدردانی می‌کنم.

این مرجع تقلید به موضوع اهمیت سلامت اشاره کرد و یادآور شد: سلامت اهم مطالب است و هر امر انسان عملا و اخلاقا متوقف به سلامت است.

آیت‌الله وحید خراسانی تصریح کرد: کار شما مهمترین کار است و اگر جریانی ایجاد شود که همه مردم آنچه دخیل در سلامت است را رعایت کنند، همه موضوعات درست می‌شود.

او با اشاره به اهمیت درست صحبت کردن خاطرنشان کرد: باید با دنیا با حسن کلام صحبت کرد و این دستور دین است و اسلام نیز بر این امر تاکید دارد.

این مرجع تقلید با اشاره به خدمات محمدجواد ظریف در وزارت امور خارجه و قاضی‌زاده هاشمی در وزارت بهداشت ابراز داشت: حقا و انصافا باید از تلاش‌های آقای ظریف در وزارت امور خارجه و آقای هاشمی در وزارت بهداشت قدرانی کرد و هر دو وزیر با دقت کار کرده و به رفع مشکلات می‌پردازند.

آیت‌الله وحید خراسانی با اشاره به کار اطبا بیان کرد: اطبا با افرادی سر و کار دارند که دل شکسته هستند و در میان آنها نیز افرادی هستند که از نظر مالی مشکل دارند که باید به آنها کمک کرد.

سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی آیت‌الله وحید خراسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر