کد خبر: 368609 A

همزمان با حضور ۱۴۰ نماینده در نشست اصلاح طلبان صورت گرفت؛

ایلنا: در روزی که اصولگرایان تلاش کردند با جمع کردن امضا مانع از برگزاری همزمان دو نشست بعدازظهر امروز اصلاح طلبان و اصولگرایان شوند، همایش اصلاح طلبان با حضور بیش از ۱۴۰ نفر آغاز شد و اصولگرایان همچنان پشت درهای بسته مشغول بحث و گفت وگو هستند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، صبح امروز درحالی که همایش «فرآیند قانونگذاری؛ الزامات و راهکار‌ها» به دعوت علی لاریجانی رئیس مجلس نهم در ساختمان مجلس قدیم برگزار شد، برخی از نمایندگان اصولگرا و حامیان علی لاریجانی از میانه‌های این همایش، تلاش کردند با جمع کردن امضا از نمایندگان حاضر در همایش، جلسه نوبت عصر اصولگرایان را به شرطی که جلسه بعدازظهر اصلاح‌طلبان نیز به روز دیگری موکول شود، لغو کنند.

با این حال، پس از آن که اصلاح‌طلبان حاضر در همایش از تحرکات اصولگرایان با خبر شدند، با ورود به بازی اصولگرایان مانع از تحقق خواست آن‌ها شدند.

به گزارش ایلنا، به نظر می‌رسد اصولگرایان قصد داشتند با لغو جلسه نوبت عصر اصلاح‌طلبان به شرط ملغی شدن جلسه خودشان مانع از حضور اکثریت نمایندگان در نشست امروز پاستور شوند.

این درحالی است که اصولگرایان از یک ساعت زود‌تر از ساعت مقرر و از ساعت ۱۴ به صورت غیرعلنی تشکیل جلسه دادند و باوجود اینکه دقایقی از ساعت ۱۵ می‌گذرد، اصولگرایان همچنان حاضر به باز کردن درهای سالن به روی خبرنگاران نشده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تا این لحظه بیش از ۱۴۰ نفر از نمایندگان در نشست امروز اصلاح‌طلبان در نهاد ریاست جمهوری حضور به هم رسانده‌اند که در میان حضار دو غائب اصلی همایش صبح امروز یعنی علی مطهری و مینو خالقی نیز به چشم می‌خوردند.

مجلس دهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر