کد خبر: 368899 A

لاریجانی در جمع منتخبان مجلس دهم:

ایلنا: رئیس مجلس نهم گفت: مرحوم حسین‌زاده واقعا مظلوم واقع شد و من دیدم که چه کارهای نادرست و غیراخلاقی انجام دادند و در حقش جفا کردند و بی‌انصافی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا لاریجانی در رابطه با مرحوم حسن راده او را از منطقه‌ای محروم خواند که نیت او خیر بوده و می‌خواست برای مردم شهرش گامی مثبت بردارد.

لاریجانی گفت: آن مرحوم چند روز پیش هم با بنده تماسی داشت و نکته‌ای را می‌خواست بگوید. شنیدن خبر درگذشت او من را به شدت متاثر کرد.

وی گفت:‌ او از نیروهایی بود که از بطن مردم جوشیده بود و از خانواده مستضعفی بود و مسیر ترقی را با همت و پشتکار خود طی کرد و تحصیلاتش را به ‌‌نهایت رساند و مقصدش قصد خیری بود که بتواند برای ملت ایران گام اصلاحی بردارد.

لاریجانی با اشاره به برخی حاشیه‌های مربوط به منتخب مردم مراغه نیز گفت: مرحوم حسین‌زاده واقعا مظلوم واقع شد و من دیدم که چه کارهای نادرست و غیراخلاقی انجام دادند و در حقش جفا کردند و بی‌انصافی شد. نتیجه این بی‌اخلاقی‌ها در برخی رسانه‌های بیگانه دل همه را به درد آورد و ایشان هم مظلوم واقع شد.

وی مرحوم حسین‌زاده را نیروی متدین و زحمت کش توصیف کرد و گفت: متاسفانه دامنه این تصادف آنقدر گسترده بود که بقیه اعضای خانواده ایشان را هم در بر گرفت و حادثه‌ای تاثربرانگیز بود. ما برای سایر اعضای خانواده ایشان آرزوی سلامتی داریم و این ضایعه را به بیت ایشان و خانواده‌های وابسته تسلیت می‌گوییم و امیدواریم خداوند ایشان را با اولیای خود محشور کند.

 

علی لاریجانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر