کد خبر: 371259 A

زهرا مصطفوی:

ایلنا: زهرا مصطفوی در مراسم همصدا با اقصی از نمایندگان حاضر در این مراسم قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، وی از جای خالی شیخ ابراهیم زکزاکی در این مراسم ابراز تاسف کرد که به خاطر توطئه صهیونیست‌ها در نیجریه سلامتی خود را از دست داده است.

فرزند امام راحل به شهادت جانشین عماد مقنیه اشاره کرد و افزود: امروز سالروز یوم النکبت و آواره شدن مردم فلسطین است در حالی که از دوازده میلیون فلسطینی نیمی از آنان آواره هستند وغرب نیز همچنان از این رژیم غاصب حمایت می‌کند در حالی که امام خمینی گفته بود اختلافات کشورهای اسلامی مانع از حل مشکل فلسطین شده است.

وی با انتقاد از عدم اتحاد بین کشورهای اسلامی گفت: برخی کشور‌ها به جای مبارزه با اسرائیل به مبارزه با غرب ومردم یمن می‌پرداختند وامروزدر کمال ناباوری برخی می‌کوشند گروه‌های مقابل اسرائیل را محکوم کنند.

زهرا مصطفوی با اشاره به برخی اختلالات درونی فلسطین از جوانان انتفاضه تقدیر کرد که امید را در جامعه فلسطینی به وجود آورده‌اند.

وی افزود: انتفاضه سوم توانسته چهل صهیونیست را کشته و تعدادی را زخمی کرده و وحشت و رعب در دل صهیونیست‌ها به وجود بیاورد.

دخترامام خمینی (ره) با اشاره به آموزه‌های امام و رهبر انقلاب درباره فلسطین گفت: ما به صراحت اعلام می‌کنیم هر دخالتی که به تشدید نزاع داخلی منجر شود محکوم است و همه باید برای امت واحده تلاش کنیم و با این امید اجلاس را آغاز می‌کنیم.

وی در پایان از همه خواست برای توسعه این اتحادیه به گسترش و عضویت در آن توجه کنند.

زهرا مصطفوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر