کد خبر: 373947 A

در حاشیه اجلاس وزرای دادگستری عضو سازمان شانگهای؛

ایلنا: در دیدار رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و رئیس سرویس فدرال ضابطان روسیه بر لزوم انتقال تجارب و انجام همکاری‌های مشترک تاکید شد.

به گزارش ایلنا، علیرضا جمشیدی رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در حاشیه اجلاس حقوقی بین‌المللی وزرای دادگستری عضو سازمان شانگهای با رئیس و معاونان سرویس فدرال ضابطان اجرای احکام روسیه دیدار و گفت‌وگو کرد.

جمشیدی در این دیدار در مورد اجرای احکام در ایران توضیحاتی داد و از چگونگی اجرای احکام توسط سیستم نرم‌افزار یکپارچه در سن پترزبورگ مطلع شد و پس از آن دو طرف بر لزوم انتقال تجارب و انجام همکاری های مشترک تاکید کردند.

همچنین رییس سازمان تعزیرات حکومتی در دیدار با رئیس فدرال ضد انحصار روسیه چگونگی عملکرد شوراهای نظارتی از جمله، سازمان تعزیرات حکومتی را تشریح کرد.

رییس فدرال ضد انحصار روسیه نیز در این دیدار توضیحاتی پیرامون مقابل با فساد، ارتشاء و چگونگی مقابله با انحصارگری قیمت‌های اقلام حیاتی مثل دارو بیان کرد.

در این دیدار دو طرف بر همکاری مشترک در خصوص قیمت‌گذاری در عرصه بین‌المللی و تبادل تجربیات و همکاری‌های اجرایی تاکید کردند.

عباسی معاون وزیر دادگستری در امور حقوق بشر در این دیدارها که در حاشیه نشست حقوقی بین‌المللی سازمان شانگهای در سن پترزبورگ انجام شد، رئیس سازمان تعزیرات حکومتی را همراهی می‌کردند.

ایران تعزیرات روسیه دادگستری انتقال تجارب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر